Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Novým štátnym tajomníkom pre informatizáciu u Rašiho bude Ivan Ivančin

Ivančin doposiaľ pôsobil ako IT konzultant a projektový manažér pri príprave projektov súvisiacich s digitalizáciou činností.

13.11.2023 (SITA.sk) – Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR (MIRRI) mení aj druhého štátneho tajomníka pre oblasť informatizácie. Vláda z tohto postu v pondelok odvolala Martina Bezeka a miesto neho vymenovala Ivana Ivančina od 14. novembra. Výmenu navrhol minister investícií Richard Raši (Hlas-SD).

Ivančin doposiaľ pôsobil ako IT konzultant a projektový manažér pri príprave projektov súvisiacich s digitalizáciou činností napríklad na ministerstvách hospodárstva, dopravy, na generálnej prokuratúre či v Národnom centre zdravotníckych informácií. Zároveň je podľa údajov v Obchodnom registri stále uvedený ako spoločník a konateľ súkromných firiem III – Solutions a III – Services.

Vláda už na svojom prvom rokovaní po vymenovaní 25. októbra odvolala rezortnú štátnu tajomníčku pre regionálny rozvoj Barboru Lukáčovú a do tejto funkcie vymenovala Michala Kaliňáka (Hlas-SD).

Viac k témam: Ficova vláda 2023 – 2027 (koalícia Smer-SD Hlas-SD SNS), Minister investícií regionálneho rozvoja a informatizácie SR, Programové vyhlásenie vlády, Štátny tajomník
Zdroj: SITA.sk – Novým štátnym tajomníkom pre informatizáciu u Rašiho bude Ivan Ivančin © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií