fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Obal predáva! Nádherné parfumy, ktoré vás očaria neobyčajným flakónom

Máte tip? napíšte nám mailom

Parfumy si veľmi často vyberáme podľa skúseností, vzoriek a ich vône. Vyberali ste ho ale niekedy očami? Ak nie, dnes vám ukážeme nádherné parfumy, ktoré vás očaria neobyčajným flakónom.

Animované postavičky aj zvieratká

V detskom sortimente sme zvyknutí obdivovať princezné, autíčka alebo roboty. Deti z nich majú veľkú radosť a nadšene ich ukazujú svojim kamarátom. Vedeli ste, že kreslená postava zdobí aj dámske parfumy? Jedná sa o Betty Boop, sexsymbol 30. rokov minulého storočia. Betty má čierne vlasy a vždy rafinované šaty. Okrem kozmetiky ju nájdete aj na kabelkách a oblečení, preto o jej úspechu nemožno pochybovať. Máte radšej zvieratká? V tom prípade vás isto zaujme neobyčajný flakón macík Moschino Toy alebo mačka Meow od Katy Perry.

parfum Betty Boop
Zdroj: Pinterest.com

Ženské radosti, ktoré potrebujete

Ženský svet je plný krásnych vecí. Celé hodiny sa dokážu prechádzať po obchodoch a po nákupných centrách, len aby našli svoj dokonalý a vysnívaný kúsok. Očarujúce lodičky ponúka aj Carolina Herrera. Tento orientálny parfum je skutočnou ozdobou poličky a vôbec nezáleží na tom, či lodičky nosíte alebo nie. K nim jednoznačne patrí aj kabelka, ktorú si kúpite v parfumérii. Marc Jacobs ponúka vôňu pre sebavedomú a modernú ženu. Ukrýva sa vo flakóne, ktorý má tvar  kabelky prepracovanej do najmenších detailov. Vôňa Yes I am od Cacharel je inšpirovaná rúžom, ktorý používajú takmer všetky ženy.

Prečítajte si tiež:
Vedci tvrdia, že psy dokážu rozumieť ľuďom lepšie, ako sme si doteraz mysleli
Marc Jacobs Decadence
Zdroj: Pinterest.com

Malé umelecké dielo na poličke

Viete si predstaviť, že by ste sa pozreli na svoje parfumy a zbadali by ste tam čistiaci prostriedok? Podobnú situáciu môžete zažiť, ak si kúpite Moschino Pink Fresh Couture. Kvetinová vôňa v ružovom rozprašovači možno pripomenie jarné upratovanie, ale niečo tak originálne sa často nevidí. Typicky ženskou záležitosťou je parfumovaná voda Viktor & Rolf Bonbon, pretože flakón má tvar ružovej mašle.

Viktor & Rolf Bonbon
Zdroj: Pinterest.com

Nebojte sa provokovať

Motív lebky je obyčajne spájaný s tričkami alebo doplnkami pre mužov a motorkárov. Je to drsné, mužné a také provokatívne. Ak chcete doma niečo, čo je iné a pritom naozaj voňavé, skúste značku Police. Dámske aj pánske parfumy vo flakónoch v tvare lebky zaujmú v obchode okamžite a môžete si byť istí, že ich neprehliadnete. Sú farebné, ozdobené a veľmi ľahko sa vám môže stať, že si nebudete vedieť vybrať. Pre pánov je skvelým nápadom na darček parfumovaná voda Icon, ktorá vyzerá ako do ľadu vytesaný orol. Divoké a nespútané sú aj vône od Playboy. Milý guľatý flakón má povestné zajačie ušká a vyzerá ozaj rozkošne.

Prečítajte si tiež:
Existujú štyri typy temperamentu. Ktorý z nich je ten váš?

Parfum Police

Zdroj: Pinterest.com

Zdroj textu: Notino

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií