fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Obháji New York Rangers Prince of Wales Trophy?

Máte tip? napíšte nám mailom

16.5 New York – Hokejisti New York Rangers sa dostali tretíkrát za posledné štyri sezóny do finále Východnej konferencie NHL (Národná hokejová liga), a majú veľkú šancu obhájiť Prince of Wales Trophy zo sezóny 2014/2015. Naposledy túto trofej vyhrali dvakrát po sebe hráči tímu Pittsburgh Penguins a to v roku 2008 a 2009.

Už dnes o 19.00 SEČ. sa začne prvé finále Východnej konferencie medzi New York Rangers a Tampa Bay Lightning. Hráči Tampy sú vo finále Východnej konferencie prvýkrát od roku 2011, kedy ich vyradil tím Boston Bruins so slovenským kapitánom Zdenom Chárom. Lightning získali Stanley Cup naposledy v roku roku 2004, keď sa im podarilo zvíťaziť a získať túto slávnu trofej proti hráčom Calgary Flames.

Naopak hokejisti New Yorku, Prince of Wales Trophy môžu získať druhý rok po sebe. New York Rangers čaká od sezóny 1993/1994 na zisk Stanley cupu, vtedy porazili Vancouver Canucks 4:3 na zápasy.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií