fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Obliekol si oblek s peniazmi a vyšiel do ulíc s nápisom “Vezmi si, koľko potrebuješ.” Záver ťa prekvapí a dojme

Koľko by si si vzal ty?

Známy americký youtuber, Coby Persin, sa rozhodol pre zvláštny experiment. Obliekol si na seba oblek, na ktorom bola nalepená kopa dolárov. V tomto obleku sa vybral do ulíc New Yorku a v rukách po svojich potulkách držal ceduľu s nápisom “Vezmi si, koľko potrebuješ.”

Ľudia reagovali na Cobyho rôzne, označovali za blázna a len si ho prezerali,niektorí si trhali peniaze hlava-nehlava, iní boli o čosi skromnejší. Youtuber pri tomto experimente natrafil na rôzne charaktery, čo je vo videu i vidieť. A ukázalo sa, že tí, ktorí majú najviac, chcú stále viac a viac.

Zrejme aj to bolo dôvodom, prečo v závere svojho videa napísal: “V živote si uspel, pokiaľ všetko, čo chceš, je len to, čo skutočne potrebuješ.” Ale dosť už slov, pozri si video a sám si sprav názor o dnešných ľuďoch…

https://www.youtube.com/watch?v=hFNRvOL7AMM

Ako sa ti video páčilo? Ako by si reagoval, keby človek ponúkajúci peniaze prešiel okolo teba? Podeľ sa s nami o tvoj názor v komentároch.

 

Zdroj: youtube.com

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií