fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Obliekol si oblek s peniazmi a vyšiel do ulíc s nápisom “Vezmi si, koľko potrebuješ.” Záver ťa prekvapí a dojme

Máte tip? napíšte nám mailom

Koľko by si si vzal ty?

Známy americký youtuber, Coby Persin, sa rozhodol pre zvláštny experiment. Obliekol si na seba oblek, na ktorom bola nalepená kopa dolárov. V tomto obleku sa vybral do ulíc New Yorku a v rukách po svojich potulkách držal ceduľu s nápisom “Vezmi si, koľko potrebuješ.”

Ľudia reagovali na Cobyho rôzne, označovali za blázna a len si ho prezerali,niektorí si trhali peniaze hlava-nehlava, iní boli o čosi skromnejší. Youtuber pri tomto experimente natrafil na rôzne charaktery, čo je vo videu i vidieť. A ukázalo sa, že tí, ktorí majú najviac, chcú stále viac a viac.

Zrejme aj to bolo dôvodom, prečo v závere svojho videa napísal: “V živote si uspel, pokiaľ všetko, čo chceš, je len to, čo skutočne potrebuješ.” Ale dosť už slov, pozri si video a sám si sprav názor o dnešných ľuďoch…

https://www.youtube.com/watch?v=hFNRvOL7AMM

Ako sa ti video páčilo? Ako by si reagoval, keby človek ponúkajúci peniaze prešiel okolo teba? Podeľ sa s nami o tvoj názor v komentároch.

Prečítajte si tiež:
Obchodníci na tebe zarábajú aj cez BEZPLATNÉ aplikácie! Takto sa im to darí

 

Zdroj: youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií