fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Obľúbená hra Crash Bandicoot zažije comeback! Teš sa na novú grafiku a vylepšenia

Máte tip? napíšte nám mailom

Mladí ľudi, narodení medzi rokmi 1990 až 2000, si iste pamätajú hru Crash Bandicoot, ktorá sa hrávala na PS-čkách. Lišiak Crash zdolával rôzne prekážky, skákal cez jamy a dokonca sa viezol aj na ľadovom medveďovi. Rozbíjaním debničiek získaval jablká a životy a niekedy sa mu pritrafila aj umbakarna, ktorá ho v prípade zranenia vyliečila. Ak si nemal playstation, hru si si mohol zahrať aj vo vtedy obľúbenej relácii Maxihra, priamo cez pevnú linku. Ale dosť bolo spomienok, máme výbornú správu – Crash Bandicoot je späť, s vylepšenou grafikou a ďalšími pozitívnymi zmenami!

Hru si budeš môcť zahrať na PS4 a celý názov je Crash Bandicoot N. Sane Trilogy.

Ak si sa zľakol, že vynovená hra prinesie množstvo zmien a naruší celkový dojem z hry, aký si ešte z detstva či mladosti pamätáš, nezúfaj. Základné veci, ako napríklad dej, zvuky, pohyby, skoky a celková podstata hry, ostávajú nezmenené. Čakajú ťa však nové prekážky či vylepšená grafika.

Porovnaj si hru z roku 1997 a 2017

 

Zdroj: youtube.com

Prečítajte si tiež:
Milujete spánok v prírode? Vo Francúzsku sa nachádza rozkošný lesný domček, v ktorom sa môžete vyspať úplne zadarmo
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií