fbpx
Obľúbený slovenský Youtuber bude mať vlastnú televíznu reláciu! Už dnes vás prevedie exotickou Afrikou! To si nesmiete nechať ujsť!

Obľúbený slovenský Youtuber bude mať vlastnú televíznu reláciu! Už dnes vás prevedie exotickou Afrikou! To si nesmiete nechať ujsť!

Úspešný Youtuber PPPíter (Peter Popluhár) to dotiahol až do telky! RTVS mu vyhradila sobotňajšie ranné vysielanie a tak nás bude počas najbližších 10 týždňov sprevádzať neprebádanými zákutiami tajomnej Afriky.

Zabudnite na nudné a obkukané dokumenty. PPPíter vám Afriku predstaví tak, ako nik iný! Z pohľadu dynamického a večne zvedavého mladíka, ktorý s chuťou splynul s tamojšou kultúrou a prostredím. Prostredníctvom krátkych vlogov vám priblíži ich autentický život, nezameniteľnú domácu kuchyňu avšak aj nemenej bežný, každodenný boj o život.

Prvú časť si môžete vychutnať už DNES o 9:05 na Dvojke. Ak ste to náhodou premeškali, môžete si to pozrieť v zajtrajšej (neďelnej) repríze o 7:20 na Dvojke.

Zdroj / Foto: https://www.interez.sk/uspesny-slovensky-youtuber-bude-mat-relaciu-na-rtvs-uz-zajtra-vas-pppiter-prevedie-blaznivou-cestou-po-afrike/

 

 

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Fanúšikovia šalejú. Naked Bananas rozosmiali Slovákov takýmto nadupaným videom
Google+ Linkedin

Umenie mlčať je ťažšie ako schopnosť hovoriť. Mnohí hovoria, lebo nevedia mlčať a mnohí mlčia, lebo nevedia čo povedať. Dať slová na papier umožní neumlčať vypovedané, alebo vypovedať umlčané. Napísané dáva možnosť oživiť premlčané a zvýrazniť nevypovedané. Práve pre to píšem. :)