fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Obľúbený slovenský Youtuber bude mať vlastnú televíznu reláciu! Už dnes vás prevedie exotickou Afrikou! To si nesmiete nechať ujsť!

Máte tip? napíšte nám mailom

Úspešný Youtuber PPPíter (Peter Popluhár) to dotiahol až do telky! RTVS mu vyhradila sobotňajšie ranné vysielanie a tak nás bude počas najbližších 10 týždňov sprevádzať neprebádanými zákutiami tajomnej Afriky.

Zabudnite na nudné a obkukané dokumenty. PPPíter vám Afriku predstaví tak, ako nik iný! Z pohľadu dynamického a večne zvedavého mladíka, ktorý s chuťou splynul s tamojšou kultúrou a prostredím. Prostredníctvom krátkych vlogov vám priblíži ich autentický život, nezameniteľnú domácu kuchyňu avšak aj nemenej bežný, každodenný boj o život.

Prvú časť si môžete vychutnať už DNES o 9:05 na Dvojke. Ak ste to náhodou premeškali, môžete si to pozrieť v zajtrajšej (neďelnej) repríze o 7:20 na Dvojke.

Zdroj / Foto: https://www.interez.sk/uspesny-slovensky-youtuber-bude-mat-relaciu-na-rtvs-uz-zajtra-vas-pppiter-prevedie-blaznivou-cestou-po-afrike/

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií