fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Je na obrázku kruh, alebo nie? Vaša odpoveď o vás dokáže povedať naozaj veľa

Máte tip? napíšte nám mailom

Sme tu s ďalším psychologickým testom, ktoré väčšina z nás tak neskutočne miluje, pretože zisťovanie nových informácií o sebe je naozaj skvelou záľubou.

Ten dnešný test sa skladá z jednoduchého obrázku a ešte jednoduchšej otázky.. myslíte, že na nižšie uvedenom obrázku je kruh, alebo nie? Odpoveď o vás prezradí viac, než si myslíte.

20045986_428224380904967_788208938_n

Pokračovanie na ďalšej strane

Áno, je to kruh: vaše politické názory sú liberálne a dôrazne podporujete myšlienku, že vláda by mala viac pomáhať sociálne slabším vrstvám, predovšetkým bezdomovcom a nezamestnaným. Neodsudzujete myšlienku registrovaných partnerstiev LGBT komunity a nie ste ani odporcom legalizácie marihuany.

Nie, nie je to kruh: vaše politické názory sú pravdepodobne viac konzervatívne. Myslíte si, že každý štát by mal mať v záujme svojej ochrany vybudovanú dostatočne silnú armádu. Pravdepodobne odmietate myšlienku príchodu imigrantov a máte nulovú toleranciu voči páchaniu akejkoľvek kriminálnej činnosti – vrátane prostitúcie či predaja drog.

Zdroj: themindsjournal.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií