fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vidíš na obrázku ako prvú ženu alebo muža? Tvoja odpoveď o tebe mnohé prezradí

Máte tip? napíšte nám mailom

Jediná odpoveď o tebe prezradí viac než dosť…

Pozri si na pár sekúnd obrázok nižšie a odpoveď na otázku, čo vidíš ako prvé – ženu alebo muža? Tvoja odpoveď o tebe prezradí skutočne mnoho. Si pripravený zistiť o sebe pravdu?

muzena

 

Pokračovanie na ďalšej strane

Pokiaľ tvoja odpoveď bola žena…

… a si žena:

Pokiaľ si žena a na obrázku si ako prvú uvidela ženu, v budúcnosti ťa čakajú samé pozitívne a radostné udalosti. Žena na obrázku totiž hľadí dohora, rovnako ako ty. Hľadíš smerom k oblakom a to s vierou a nádejou na lepšie a krajšie zajtrajšky. Znamená to tiež,, že si sama so sebou vyrovnaná, sebavedomá a spokojná s tým, kým si.

… a si muž:

Ak si muž a na obrázku si najprv videl ženskú tvár, znamená to, že máš tendenciu nechať sa ovplyvniť inými. Tiež to môže znamenať, že sa práve v tvojom živote nachádza žena, ktorá ti spôsobuje trápenie. Skús akceptovať svoju momentálnu životnú situáciu a snaž sa posunúť ďalej.

 

Pokračovanie na ďalšej strane.

Pokiaľ tvoja odpoveď bola muž…

… a si žena:

Ak si žena a na obrázku si ako prvú uvidela muža, znamená to v prípade, že si nezadaná, že single život ťa už nebaví a rada by si stretla chlapa, s ktorým by si životom kráčala spoločne. Naopak ak si zadaná a videla si ako prvého muža, značí to, že si so svojim partnerom spokojná.

Prečítajte si tiež:
Chceš niekoho presvedčiť, aby zmenil názor? Pomôže ti tento viac než 3 stáročia starý trik, ktorý je OVERENÝ časom

… a si muž:

Pokiaľ si muž a ako prvé si si na obrázku všimol muža, môže to znamenať, že máš obavy z nejakého muža vo svojom živote. Tvoj strach je však iracionálny a pokojne ho môžeš hodiť za hlavu. Môže sa totiž jednať o znamenie, že si príliš vyčerpaný a potrebuješ si odpočinúť.

 

 

 

Zdroj: Bez stresu

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií