fbpx
Obrazy, ktoré rozprávajú! Hľadáte zaujímavý darček alebo doplnok do vášho príbytku? TÝMTO vyrazíte každému dych!

Obrazy, ktoré rozprávajú! Hľadáte zaujímavý darček alebo doplnok do vášho príbytku? TÝMTO vyrazíte každému dych!

Ušiť niekomu darček na mieru môže byť zložitejšie, ako sa na prvý pohľad zdá. Regály v obchodoch sú preplnené vecami, ktoré sú všetky na jedno kopyto a masovým produktom chýba originalita a výnimočnosť. Lámete si hlavu nad niečím originálnym, výstižným a jedinečným? Máme pre vás skvelý tip, tieto obrazy totiž na slovenskom trhu nemajú konkurenciu!

Nikol Decor ponúka magické obrázky, ktoré majú dušu! Nádherné farby a elegantné siluety vytvárajú dokonalú pastvu pre oči, ktorá sa bude skvele vynímať v každom jednom príbytku. Môžete si vybrať zo širokej ponuky alebo si vytvoriť svoj vlastný personalizovaný obraz. Fantázii sa medze nekladú a buďte si istí, že si tak ľahko nebudete vedieť vybrať. Tak čo, ktorý je váš favorit?

Zdroj / Foto: https://www.facebook.com/pg/Obrazy-Nikol-2052456031746112/photos/?ref=page_internal

 

 

Google+ Linkedin

Umenie mlčať je ťažšie ako schopnosť hovoriť. Mnohí hovoria, lebo nevedia mlčať a mnohí mlčia, lebo nevedia čo povedať. Dať slová na papier umožní neumlčať vypovedané, alebo vypovedať umlčané. Napísané dáva možnosť oživiť premlčané a zvýrazniť nevypovedané. Práve pre to píšem. :)