fbpx
OBROVSKÁ TRAGÉDIA: Tínedžerky sa rútili diaľnicou v plnej rýchlosti, boli na mieste mŕtve. Auto roztrieštené na kusy!

OBROVSKÁ TRAGÉDIA: Tínedžerky sa rútili diaľnicou v plnej rýchlosti, boli na mieste mŕtve. Auto roztrieštené na kusy!

Kamarátky na život a na smrť. Doslova. Päť krások zo Sarajeva havarovalo na diaľnici, tri z nich na mieste zahynuli.

Kamarátky z mesta Hadžići v Bosne a Hercegovine sa vybrali v piatok na kávu do mesta. Kamarátky sedeli v BMW X5, ktoré riadila Almir Ejubovićová (20). Spoločne sa v aute viezlo päť dievčat. Okrem vodičky aj Ajla Ibricaová (†18), Nadja Neradinová (†17) a sestry Lejla Orucová (†17) a Ajla Orucová (18).

Vo veľmi vysokej rýchlosti auto narazilo do kovovej tyče na diaľnici A-1 pri Sarajeve. Jazdili rýchlosťou neuveriteľných 244 kilometrov za hodinu. Silný náraz auto takmer roztrhol na dve polovice. Na mieste zasahovali všetky záchranné zložky. Hasiči museli obete z vraku vystrihávať.

Zdroj blízky vyšetrovaniu potvrdil, že príčinou strašnej nehody bola enormne vysoká rýchlosť a neskúsená vodička. “Jazdili tak rýchlo, že moje auto podskočilo, keď prešli okolo mňa,” povedal svedok.

 

Zdroj: https://www.topky.sk/cl/100370/1721363/VIDEO-Smrtelna-nehoda–Dievcata-sa-rutili-dialnicou-obrovskou-rychlostou–tri-obete

Foto: https://www.topky.sk/gl/520461/2211089/VIDEO-Smrtelna-nehoda–Dievcata-sa-rutili-dialnicou-obrovskou-rychlostou–tri-obete

Video: https://youtu.be/KA2cxU0f8fM

 

Google+ Linkedin

Umenie mlčať je ťažšie ako schopnosť hovoriť. Mnohí hovoria, lebo nevedia mlčať a mnohí mlčia, lebo nevedia čo povedať. Dať slová na papier umožní neumlčať vypovedané, alebo vypovedať umlčané. Napísané dáva možnosť oživiť premlčané a zvýrazniť nevypovedané. Práve pre to píšem. :)