Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Odfoťte Záhorie a Kopanice a vyhrajte skvelé ceny

Oblastná organizácia cestovného ruchu (OOCR) Záhorie a Kopanice vyhlásila 7. ročník fotografickej súťaže. Je určená amatérskym aj profesionálnym fotografom.

8.7.2024 (SITA.sk) – Oblastná organizácia cestovného ruchu (OOCR) Záhorie a Kopanice vyhlásila 7. ročník fotografickej súťaže. Je určená amatérskym aj profesionálnym fotografom.

Ide o tradičnú aktivitu organizácie. Vzhľadom k jej nedávnemu rozšíreniu o ďalších členov budú tento rok hodnotené dve kategórie – ZÁHORIE aj KOPANICE. „Cieľom súťaže je priblížiť najkrajšie miesta v oboch regiónoch, kde naša OOCR pôsobí,“ informoval výkonný riaditeľ Martin Lidaj.

„Súťaž vnímam ako výborný marketing. Som presvedčený, že fotografie motivujú k návšteve miest, ktoré ľudia na Záhorí i na Kopaniciach bežne nepoznajú,“ uviedol predseda predstavenstva OOCR Záhorie a Kopanice Zdenko Čambal.

Súťažiaci môžu do súťaže poslať maximálne dve fotografie. Zaslať ich treba do 31. októbra 2024 na mailovú adresu livia@zahoriekopanice.sk alebo cez úložisko. Podmienkou je, aby fotografie mali dostatočné rozlíšenie a boli zhotovené na území regiónu Záhorie (v okresoch Senica, Skalica a Malacky) a v regióne Kopanice (okres Myjava).

K fotografii je potrebné pripojiť meno a priezvisko autora, telefonický a mailový kontakt a informáciu o presnom mieste jej zhotovenia, prípadne názov diela.

V minulosti víťaza vyberala odborná porota a verejnosť na Facebooku. „Tento rok budú o najlepšej fotografii v každej kategórii rozhodovať iba fanúšikovia hlasovaním na sociálnej sieti,“ doplnil Martin Lidaj. Najlepšie práce budú vystavené na vernisáži, na víťazov čakajú zaujímavé ceny.

Foto: Víťazné fotografie ročníka 2023

Pri Sekulách, autor: Marek Včelka (cena poroty)
Zlatnícka dolina, autor: Monika Hodáňová (cena fanúšikov)
Smrdácka lavička, autor: Erik Števák (cena fanúšikov)

Informačný servis

Viac k témam: PR
Zdroj: SITA.sk – Odfoťte Záhorie a Kopanice a vyhrajte skvelé ceny © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií