Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Odhalené!!! Vieme, prečo sú celebrity také krásne. Týchto 10 procedúr podstupujú!

Ktorú z týchto procedúr by ste boli ochotná podstúpiť? Napíšte nám.

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, prečo sú známe celebritné krásky také krásne a dokonalé? Dnes sa konečne dozviete, čo všetko musia podstúpiť, aby vyzerali tak okúzľujúco a neodolateľne.

Pokračovanie pod reklamou

Zahraničný portál Bright Side totiž zhromaždil 10 bizarných trendov, ktoré tieto známe hviezdy podstupujú kvôli kráse. Dali by ste sa na niečo také nahovoriť aj vy?

1. Maska zo zlata

Izraelská modelka Bar Refaeli udržuje svoju pokožku žiarivú a krásnu vďaka maske z 24-karátového tekutého zlata. Okrem toho má táto maska protizápalové účinky, bojuje proti akné a starnutiu.

2. Umelé zuby

Umelé zuby či zubné implantáty sa stali súčasťou nejednej celebrity, pretože práve krásny a žiarivý hollywoodsky úsmev je to, po čom túžia všetky krásky.

3. Lifting tváre

Kim Kardashian bojuje proti starnutiu a vráskam liftingom tváre, ktorý sa skladá z krvi bohatej na krvné doštičky, ktorá sa vstrekuje do tváre vďaka malým ihlám. Aj keď priamo po aplikácií vyzerajú celebrity takto strašidelne, výsledný efekt stojí za to.

4. Kozmetická liečba Thai Face Slapping

Niektoré celebrity začali so vzácnou kozmetickou liečbou, ktorá je založená na slapovej terapii, vďaka ktorej si vedia posilniť svaly na tvári, čím vyzerajú chudšie. Zároveň dokáže zmazať vrásky, a tak zastaviť starnutie. Jedno sedenie trvá 15 minút a stojí 350 dolárov za jednu stranu tváre.

5. Operácia kostky na nohách

Viaceré celebrity sa rozhodnú ísť dobrovoľne pod nože a dávajú si upraviť kostku na nohách tak, aby mohli ľahko chodiť vo vysokých podpätkoch. Ide o populárnu kozmetickú procedúru.

6. Maska s včelím jedom

V boji proti starnutiu a vráskam skvelo pomáha maska obsahujúca včelí jed, ktorá má všetky účinky ako Botox. Jej obľúbenkyňou je vojvodkyňa z Cambridge, Kate Middleton.

7. Úprava vlasov pomocou ohňa

V boji proti rozštiepeným končekom siahajú celebrity namiesto nožníc po ohni. Obľúbenou sa totiž stala známa brazílska úprava vlasov pod názvom “Velaterpia”, teda “rezanie sviečkou”, ktorá vás zbaví rozštiepených končekov vďaka ohňu.

8. Sliz slimákov

Možno sa budete čudovať, ale sliz slimákov pomáha regenerovať poškodené tkanivá, akné, znižuje pigmentáciu a potláča vrásky. Zatiaľ, čo francúzsky slimáky jedia, hollywoodske krásky si ich dávajú na tvár.

9. Kúpeľ v červenom víne

Určite viete, že pohár červeného vína má pre naše telo blahodárne účinky a rovnako to platí aj o kúpeli z červeného vína. Teri Hatcher pridáva jeden pohár vína do kúpeľa, čím zvyšuje obnovu svoji buniek a zjemňuje svoju pleť.

Pokračovanie pod reklamou

10. Japonská technika Geisha

Victoria a David Beckham pravidelne používajú obľúbenú liečbu Geisha, ktorá pozostáva zo zmesi exkrementov, ryžových otrúb a vody. Vďaka jej nanášaniu vyzerá vaša tvár jasnejšie, hladšie, zdravšie a čo je najlepšie, znižuje akné.

Ktorú z týchto procedúr by ste boli ochotná podstúpiť? Napíšte nám.

Foto: twitter.com, instagram.com
Zdroj: brightside.me

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií