fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Spoveď mladého muža: Prezradil odlišnosti medzi dievčaťom, s ktorým chodí a ktoré si chce vziať

Máte tip? napíšte nám mailom

Odlišnosti medzi dievčaťom, s ktorým chodí a ktoré si chce vziať popísal nasledujúci mladý muž. Súhlasíte s ním?

Keď som mal priateľku, začal som si klásť otázku, či bola ona mojou najväčšou láskou života. Rozhodol som, že potrebujem nejaký čas, aby som to zistil. Chodil som von, na party s mnohými dievčatami. Môžem to ľutovať? Niekedy. Neľutuje, však, že som stretol tak veľa dievčat. Ľutujem, že som si myslel, že to potrebujem.

Áno, veľa som sa zabával a rozhodol som sa ukončiť ten najúžasnejší vzťah, aký som kedy mal. Objavil som šialený životný štýl mladého, hlúpeho dvadsaťročného samca. Môj život bol skvelý. Nie, môj život bol perfektný! Až kým som si to konečne začal uvedomovať.

Pre mnoho mužov je mať sex veľa. Nie pre všetkých, ale pre mnohých. Stále hľadajú niečo viac, pretože nerozumejú, že potrebujú viac. Môžete povedať, že vzťah obsahuje viac než sex a ja s tým súhlasím. Vždy som zdieľal tento názor a vždy som hľadal lásku svojho života. Ale myslel som si, že som nebol dostatočne skúsený, že tráva môže byť zelenšia na druhej strane, kde som ešte nehľadal…

Prečítajte si tiež:
Blogerka po pôrode zverejnila kontroverznú fotografiu: Takto sa správa čerstvá mamička?

Nebol som dosť múdry, aby som pochopil, že už som mal všetko, čo som potreboval. Perfektný vzťah bol tak blízko, ale nebol som pripravený oceniť ju. Ani jeden z nás nebol pripravení. Našli sme sa navzájom, ale neboli sme dostatočne zrelí alebo múdri, aby sme boli spolu. Môj príbeh nie je unikátny, jedinečný, ale viacerých čitateľov sa bude pravdepodobne týkať. Tento vzťah bol mojou vzdelávacou skúsenosťou. Posledných 10 rokov môjho života bol jednou veľkou lekciou.

foto

Naučil som sa jednu dôležitú vec: Existujú odlišnosti medzi dievčaťom, s ktorým chodíte a ktoré sa chystáte si vziať. Nie je to chémia, nie je to o fyzickej príťažlivosti, rovnako nie to nie je to o úspešnej kariére alebo spoločnom presvedčení. Veľa ľudí považuje tieto veci za základ vzťahu. Áno, je to dôležité, ale iba v samom začiatku vzťahu, keď sa dostaví počiatočná iskra. Na vzťah potom budete potrebovať viac.

Žena, ktorú si raz chystám vziať, by mala byť schopná odlíšiť seba od svojich presvedčení a pozrieť sa na svet objektívne. Môžete si povedať, že to nie je nič, ale budete sa mýliť. Problém s ľuďmi je v tom, že sme si istí, že to čo si myslíme, je správne. Veľa presvedčení, ktoré máme, sú názory. Sú to teórie a myšlienky, ktoré si obliekame ako pravdu. To sa nemusí javiť ako problém, keď ste single, ale je to odlišné, keď ste vo vzťahu. Máte dva názory namiesto jedného a tie môžu byť diametrálne odlišné. Potom argumentujete, hneváte sa, rozprávate veci, ktoré by ste nemali povedať a potom to skončite, rozídete sa…

Prečítajte si tiež:
Slováci triedia odpad viac ako v uplynulých rokoch

Moja budúca žena by mala vidieť a priznať si tieto ťažkosti, odlišnosti. Hľadám múdru ženu, ktorá neuvidí svet ako čierny alebo biely, ale ako mnoho odtieňov šedej. Keď nájdete ženu, ktorá vám pomôže pochopiť mnohotvárnu povahu neustále sa meniacej reality, mali by ste vedieť, že ste práve našli skutočnú šancu na to, aby váš vzťah fungoval.

Zdroj: brightside.me

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií