Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Odolné voči vode a s výdržou 5 dní. Inteligentné hodinky od Samsungu majú čo ponúknuť

Najväčšou pýchou spoločnosti sa stali Samsung Galaxy Smartwatch. Predstavujú nového nepriateľa konkurenčnej firmy Apple.

 

Vysoký výkon

Jednoducho sa synchronizujú s aplikáciami, ako sú správy, kalendár, alarm, Samsung Health, Samsung Pay a ďalšie. Popri vysokému výkonu si zachováva aj životnosť batérie. Analógové hodinky majú s čím preraziť na trhu. Najviac by sa mala obávať konkurenčná firma Apple.

Skvelá inteligentná všestranná technológia, ktorá sa môže pochváliť mnohými funkciami. Tie vám zaručene pomôžu udržiavať aktuálne informácie o upozorneniach, ktoré vás zaujímajú, sledovať vaše zdravie a oveľa viac. Inteligentné hodinky sú navyše štýlové a elegantné. Môžete si ich zobrať do práce aj na tréning.

Inteligentné hodinky Smartwatch od Samsung majú, čo ponúknuť
Zdroj: Samsung

Podporuje Android aj iOS

Hoci sú smartwatch technicky kompatibilné s telefónmi Android a iOS, najlepšie urobíte, ak ich spárujete s telefónom Android od Samsung (napríklad Galaxy S9). Po pripojení hodiniek k telefónu pomocou aplikácie Galaxy Wearable sa funkcie ako správy, kalendár a aplikácia Samsung Health ľahko synchronizujú.

Pomocou smartwatch budete riadiť svoj digitálny život na pár klikov z vášho zápästia. Od odpovedania správ a hovor, cez púšťanie hudby na Spotify, alebo vám budú pripomínať nadchádzajúce udalosti z kalendára. Medzi ďalšie atraktívne aplikácie patrí určite Samusung Health. Monituruje stres, sleduje spánok a pripomína vám, aby ste sa hýbali.

Inteligentné hodinky Smartwatch od Samsung majú, čo ponúknuť
Zdroj: Samsung

Batéria vydrží aj 5 dní

Batéria hodiniek je stále prekvapujúco dlhotrvajúca. Smartwatch, verzia 46 mm, s batériou 472 mAh, vydrží nabitá až štyri či päť dní. Ak je výdrž batérie jednou z vašich najväčších obáv a máte radi štýl, prejdite na 46 mm.

Dizajn hodiniek je na vysokej úrovni. Vyznačuje sa čistou a hladkou obrazovkou, ktorá je vyrobená z odolného Corning Gorilla Glass. Táto ochrana ochraňuje povrch pred škrabancami. Smartwatch sú odolné aj voči vode. Hodinky disponujú silikónovými pásmi, ktoré si môžete ľahko vymieňať za iné farby, štýly a materiály.

Vyzerá to tak, že vynaložené úsilie od spoločnosti Samsung sa nakoniec vyplatilo. Smartwatch môžu dostatočne konkurovať Apple Watch. Sú štýlové a funkčné, vysoká šanca, že sa do nich zamilujú aj zarytí vyznávači Apple.

 

Zdroj: buisnessinsider.com / Connie Chen 

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií