fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Odolné voči vode a s výdržou 5 dní. Inteligentné hodinky od Samsungu majú čo ponúknuť

Máte tip? napíšte nám mailom

Najväčšou pýchou spoločnosti sa stali Samsung Galaxy Smartwatch. Predstavujú nového nepriateľa konkurenčnej firmy Apple.

 

Vysoký výkon

Jednoducho sa synchronizujú s aplikáciami, ako sú správy, kalendár, alarm, Samsung Health, Samsung Pay a ďalšie. Popri vysokému výkonu si zachováva aj životnosť batérie. Analógové hodinky majú s čím preraziť na trhu. Najviac by sa mala obávať konkurenčná firma Apple.

Skvelá inteligentná všestranná technológia, ktorá sa môže pochváliť mnohými funkciami. Tie vám zaručene pomôžu udržiavať aktuálne informácie o upozorneniach, ktoré vás zaujímajú, sledovať vaše zdravie a oveľa viac. Inteligentné hodinky sú navyše štýlové a elegantné. Môžete si ich zobrať do práce aj na tréning.

Inteligentné hodinky Smartwatch od Samsung majú, čo ponúknuť
Zdroj: Samsung

Podporuje Android aj iOS

Hoci sú smartwatch technicky kompatibilné s telefónmi Android a iOS, najlepšie urobíte, ak ich spárujete s telefónom Android od Samsung (napríklad Galaxy S9). Po pripojení hodiniek k telefónu pomocou aplikácie Galaxy Wearable sa funkcie ako správy, kalendár a aplikácia Samsung Health ľahko synchronizujú.

Pomocou smartwatch budete riadiť svoj digitálny život na pár klikov z vášho zápästia. Od odpovedania správ a hovor, cez púšťanie hudby na Spotify, alebo vám budú pripomínať nadchádzajúce udalosti z kalendára. Medzi ďalšie atraktívne aplikácie patrí určite Samusung Health. Monituruje stres, sleduje spánok a pripomína vám, aby ste sa hýbali.

Prečítajte si tiež:
Silné reči už 10 rokov na scéne. Naše motto je: "Udierame smerom hore"
Inteligentné hodinky Smartwatch od Samsung majú, čo ponúknuť
Zdroj: Samsung

Batéria vydrží aj 5 dní

Batéria hodiniek je stále prekvapujúco dlhotrvajúca. Smartwatch, verzia 46 mm, s batériou 472 mAh, vydrží nabitá až štyri či päť dní. Ak je výdrž batérie jednou z vašich najväčších obáv a máte radi štýl, prejdite na 46 mm.

Dizajn hodiniek je na vysokej úrovni. Vyznačuje sa čistou a hladkou obrazovkou, ktorá je vyrobená z odolného Corning Gorilla Glass. Táto ochrana ochraňuje povrch pred škrabancami. Smartwatch sú odolné aj voči vode. Hodinky disponujú silikónovými pásmi, ktoré si môžete ľahko vymieňať za iné farby, štýly a materiály.

Vyzerá to tak, že vynaložené úsilie od spoločnosti Samsung sa nakoniec vyplatilo. Smartwatch môžu dostatočne konkurovať Apple Watch. Sú štýlové a funkčné, vysoká šanca, že sa do nich zamilujú aj zarytí vyznávači Apple.

 

Zdroj: buisnessinsider.com / Connie Chen 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií