fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Mladý Ind oklamal smrť. Deň pred kremáciou nečakane ožil!

Máte tip? napíšte nám mailom

Chlapec (18) upadol do kómy a nesprávne ho vyhlásili za mŕtveho. Čo sa vlastne stalo?

Chlapca indickej národnosti menom Gandham Kiran 26. júna kvôli nepriaznivému zdravotnému stavu previezli do nemocnice. Portál Mirror.co.uk informuje, že trpel vysokými horúčkami a neustále zvracal. Jeho stav sa stále zhoršoval, preto ho následne previezli do inej nemocnice. Po tom, čo v nej upadol do kómy, ho lekári na základe nefunkčnej mozgovej činnosti vyhlásili za mŕtveho. Jeho mama ho však nechcela odpojiť od prístrojov.

Túžila len, aby jej syn ešte nejaký čas zostal doma v dedine Pillalamarri. Jeho otec, ktorý pracuje ako poľnohospodár, dodal: „Chcel som, aby môj syn v pokoji dožil u nás v dedinke. Preto sme ho spolu s dýchacími prístrojmi doviezli domov. Bolo to už v čase neskorého večera.”

Keď sa celá rodina spolu s jeho príbuznými zmierila s tým najhorším, stalo sa niečo, čo nikto nepredpokladal.

Chlapec Gandham Kiran sa znovu narodil. Zdroj: Youtube.com
Chlapec Gandham Kiran sa znovu narodil. Zdroj: Youtube.com

Nečakané a rýchle zmŕtvychvstanie?

Následne začali vybavovať veci spojené s kremáciou a pohrebom. Celá rodina sa v ten deň stretla, aby si vzájomne prejavila úprimnú sústrasť. Deň pred samotným pohrebom sa stala absolútne nepredvídateľná vec. Matka si na synovi všimla, že mu po tvári stekajú slzy. Tvrdila, že ju táto situácia poriadne šokovala a ihneď privolala blízkych ľudí aj lekára.

Prečítajte si tiež:
AKTUÁLNE: V kostoloch, v ktorých nastala explózia, boli veriaci na veľkonočnej omši. Srí Lanka hlási najmenej 137 obetí

Ten zhodnotil, že jej syn ešte stále vykazuje známky života, preto ho určite nemožno odpojiť od prístrojov. Mohlo by sa zdať, že chlapec má len minimálnu šancu na zostavenie. Avšak po tom, čo preukázal prvé známky života, ihneď ho previezli do nemocnice. Následne sa stala mimoriadne šokujúca udalosť. Do troch dní sa prebral a s okolím normálne komunikoval.

Po tom, čo sa chlapec vrátil k životu, je rodina maximálne šťastná. Pochybenie sa pravdepodobne stalo zo strany doktorov, ktorí nesprávne diagnostikovali príznaky smrti. Chlapec najprv trpel hepatitídou, ktorá v spojení s kómou spôsobila následné nesprávne vyhlásenia. Vysokoškolský študent z Indie tak v priebehu niekoľkých dní dokázal oklamať smrť a „znovu sa narodiť”.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií