fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Olivie Žižková naspievala odvážnu skladbu Evropo dýchej o imigrantskej kríze!

Máte tip? napíšte nám mailom

Z krásný Paříže jsou v dálce vidět kříže…

Česká speváčka a herečka Olivie Žižková zložila a naspievala skladbu, ktorá hovorí o situácii  momentálne panujúcej v Európe. Evropo dýchej! je pieseň s jednoduchou melódiou, no o to podstatnejší je v nej text. Ten je pravdivý a bohužiaľ, nie veľmi príjemný. Speváčka sa dotýka témy imigrantov, politiky a terorizmu, nechýbajú ani výčitky mierené na Angelu Merkelovú. Speváčka len pár dní po českej verzii vydala aj anglickú, aby sa jej posolstvo dostalo aj k ľuďom, ktorí žijú za hranicami Česka a Slovenska – do ďalších štátov zničenej a bojujúcej Európy. Text skladby naozaj stojí za vypočutie a zamyslenie sa… “Mešity. Korán. Alláh. Právo Šaría… Díky Merkelový, ta ukázala sví…,” znie úryvok z neho.

Olivie má pre čitateľov nášho portálu srdečný odkaz: “Zdravím své oblíbené Slovensko. Ste úžasní a miluji Slováky !!! ♥ ZDRAVÍ OLIVIE – ČESKÁ DARINKA ROLINCOVÁ ;)”

Olivie Žižková: Evropo dýchej

https://www.youtube.com/watch?v=meXpKEhXKxw

Anglická verzia skladby

https://www.youtube.com/watch?v=h70-5sDIYFY

Zdroj: youtube.com  oliviezizkova.cz Foto:  facebook.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií