Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Omladnite na počkanie: Takto zatočíte s vráskami aj celulitídou!

Je úplne prirodzené, že si žena potrpí na to, aby bola upravená. Či už patríte k tým, ktoré sú vyznávačkami naturálnejších rituálov krásy, alebo sa nebránite ani invazívnejším zákrokom, tieto typy procedúr istotne ocení každá z vás. Omladnite na počkanie!

Všetky sme krásne

Ako sa často hovorí, krása vychádza zvnútra. A je to svätá pravda. Rozmanitosť  je predsa úžasná, tak prečo by sme sa mali všetky podobať na modelky z časopisov? Každá z nás je jedinečná, originálna a tak to má byť. Je však veľmi dôležité, aby sme sa vo svojom tele cítili skutočne dobre my samy. Zrejme je medzi nami málo dám, ktoré nikdy nezatúžili po drobnej zmene, aby tým pomohli svojmu lepšiemu pocitu. Možno doma máte tri detičky, možno denne zažívate pracovný stres, a to všetko sa podpisuje aj na vašom tele. Tak sa poďte zrelaxovať, omladnite na počkanie a doprajte si procedúru, ktorá vám prinavráti sebavedomie!

Zbavte sa vrások bez ihiel!

Vrásky sú absolútne prirodzené, vznikajú vtedy, keď sa nám vekom z pokožky vytráca elasticita. Stojí za nimi nielen mimika, ale často i stres, zlá životospráva a problémy, ktoré so sebou život prináša. Pokiaľ cítite, že vaša pleť potrebuje prirodzené “omladenie”, máme jeden zaujímavý tip. Zoznámte sa so zázračnou kyselinou hyalurónovou Magic Crystals! Je to stopercentne prírodná kozmetika vyrobená z bylinkových macerátov a éterických olejov, vylepšená minerálmi a vitamínmi prírodného pôvodu, ktorá je schopná vstrebávať sa až do podkožia (hypodermis).

Zdroj: pexels.com

Kozmetika Magic Cristals úspešne lieči akné, dermatitídu, pleť so sklonmi ku kuperóze a rosacei, zbavíte sa aj pigmentových škvŕn na tvári, tmavých kruhov v očnom okolí, no predovšetkým vrások. Výnimočne hydratuje, regeneruje a rozžiari vašu pleť. V kozmetike je zapracovaná aj časť homeopatických účinkov (pri príprave homeopatík sa vychádza zo základných liečivých látok, ktoré sú približne zo 65 % rastlinného, 5 % živočíšneho, 28 % minerálneho a 2 % chemického pôvodu). Obsahuje elastín, prírodné peptidy, kolagén, morské riasy a éterické oleje z mandlí, marhule, granátového jablka a mnohých byliniek organického pôvodu. Nemyslíte si, že toto treba vyskúšať?

Zdroj: Salón MISS

Kyselina hyalurónová sa v poslednom období dostáva do popredia stále viac. Užíva sa tak vnútorne, ako aj pomocou ihiel. My však poznáme aj inú, úplne neinvazívnu možnosť. Čistý hyalurón sa pri tejto procedúre vstrebáva cez otvorené póry do pokožky pomocou prúdenia vzduchu. Je to bezbolestné a nemusíte sa obávať ani žiadnych opuchov či modrín. Po ošetrení je pleť úplne vyživená, elastická, vracia sa jej zdravý tonus s efektom liftingu. Mimické vrásky sa zjemňujú a jemné vrásky úplne miznú.

Počuli ste už o maderoterapii?

Ach, tá celulitída. Je jedno, či máte pri 175 centimetroch 50 kilogramov alebo ste krv a mlieko, tento estetický problém si skrátka nevyberá. Nesúvisí totiž tak celkom s váhou, ako s nesprávnou cirkuláciou lymfy či hormonálnymi výkyvmi v tele. Zbaviť sa jej môže byť veľmi náročné, pretože samotné cvičenie a úprava životosprávy je na ňu často krátka. Na celulitídu totiž treba pôsobiť lokálne, teda priamo v oblasti jej výskytu. A jednou z najúčinnejších metód na jej odstránenie je práve maderoterapia. Ide o príjemnú relaxačnú masáž drevenými valčekmi, pri ktorej si navyše oddýchnete.  Celulitídu rozkladá, vypne pokožku, tvaruje postavu, zbaví telo nadbytočnej vody, čím aj zmierňuje opuchy, rozprúdi lymfatický systém, naštartuje metabolizmus, zbaví telo toxínov, nadvihne zadok. Ide o zdraviu prospešnú metódu. Prvé výsledky uvidíte, ani sa nenazdáte!

Zdroj: Salón MISS

Laserová epilácia je čoraz dostupnejšia

Neželané chĺpky sú problémom, s ktorým bojuje naozaj takmer každá žena. A veru, nie vždy ide len o estetické hľadisko. Mnohé z nás majú totiž veľmi citlivú pokožku a holenie ju neraz podráždi natoľko, že sa pravidelne pasujeme s opakovanými bolestivými zápalmi, čo rozhodne nie je príjemné a ani pekné. V zúfalstve sa preto chĺpkov rozhodneme zbaviť pomocou epilátora alebo vosku, teda pokúsime sa ich odstraňovať aj s korienkom. Ale čo z toho, keď nám takto začne ochlpenie zarastať a problém sa ešte znásobí? V takýchto prípadoch je najvhodnejšie staviť na laserovú epiláciu, ktorá nás neželaných chĺpkov zbaví natrvalo. Už žiadne zápaly ani nekonečné holenie!

Zdroj: Salón MISS

Ako laserová epilácia vlastne funguje? Ide o permanentnú formu odstránenia nežiaducich chĺpkov tým, že sa pomocou špeciálneho prístroja “ožiari” cibuľka v aktívnej rastovej fáze, vďaka čomu postupne prestáva rásť. Procedúra sa teda opakuje viackrát, avšak pri použití najmodernejšieho prístroja stačí naozaj málo a chĺpkov sa zbavíte navždy. Diódový laser používa diódy nemeckej spoločnosti DILAS. Ide o najprecíznejšiu nemeckú technológiu. Termická energia tejto vlny je zhruba 5 až 10-krát silnejšia než energia infračervených lámp. O to je zákrok účinnejší. Kým v minulosti bola táto procedúra relatívne finančne náročná, v súčasnosti, keď sa technológia neustále vyvíja, sa stáva naozaj dostupnou.

Ktorú z uvedených metód by ste vyskúšali najradšej?

Zdroj: salonmiss.sk

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií