Ondrej & Alex Ferkovci predstavujú svoj prvý single s pre nich príznačným názvom OLEJLO

Ondrej & Alex Ferkovci predstavujú svoj prvý single s pre nich príznačným názvom OLEJLO

Ondreja a Alex Ferkovcov si môžete pamätať z talentovej šou Česko-Slovensko Má Talent, kde sa prvýkrát na verejnosti predstavili ako spevácka, súrodenecká dvojica.

Od televíznej šou prešlo niekoľko mesiacov a Ferkovci prichádzajú so svojím prvým singlom s názvom OLEJLO. V piesni sa nám predstaví aj talentovaný raper Puerto. Pieseň je ladená do španielských rytmov, tak charakteristických práve pre dvojicu Ondrej a Alex, ktorí 10 rokov žili práve v Španielsku na ostrove Gran Canaria.


alex1   ondrej1

“Náš prvý singel ma názov Olejlo. Pripravovali sme ho o niečo dlhšie, ako sme pôvodne plánovali, a to hlavne  z dôvodu, že sme chceli vydať pieseň, s ktorou by sme boli 100% stotožnení. V piesni je spojenie viacerých štýlov hudby, ale prevláda v ňom španielsky živý rytmus,” dopĺňajú sa Ondrej s Alex. Pieseň produkoval Paul Project, ktorý spolupracuje napríklad s raperom Suverenom, ale aj novými talentovanými spevákmi, ako sú Kami a Daniel.

dsc_0205

K piesní sa pripravuje natočenie videoklipu, ktorý ako môžeme prezradiť bude plný farieb, slnka a zábavy. Ak si chcete navodiť pocit leta už dnes, stačí, ak zatvoríte oči a pustíte si tento song.

https://www.youtube.com/watch?v=_ZanW-C1yZM

©  AIR PRODUCTION SLOVAKIA s.r.o.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Ako sa to robí? Kde je bod G? Na aké ďalšie otázky hľadali Slováci odpoveď na Googli v tomto roku najčastejšie?
Google+ Linkedin

Written By :

Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*