fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Opití muži na párty znásilnili metlou spiace dievča. Celé to vysielali naživo cez Snapchat

Máte tip? napíšte nám mailom

Dvojica mladíkov spáchala otrasný čin, z ktorého sa Tracie pravdepodobne nikdy úplne nespamätá.

21-ročná Tracie Aldridge zažila pred dvoma rokmi doslova peklo. Spolu s kamarátmi sa vybrala na párty, kde sa, ako to na poriadnej žúrke býva, pilo. Všetci sa zabávali, no postupne, keď jej najbližší priatelia po chvíli padli od únavy, tak sa vtedy 19-ročná kráska zabávala s dvoma o pár rokov staršími chlapcami. No tiež nevydržala dlho a zaspala na gauči. A to sa jej stalo osudným.

Opití mladíci sa rozhodli zneužiť to, že je opitá a spí a chceli ju znásilniť. No neukájali sa na nej oni, chceli ju ponížiť, a tak sa rozhodli na tento nechutný čin použiť metlu. Zatiaľ, čo jeden ju znásilňoval, druhý to celé snímal mobilom a naživo vysielal na Snapchate.

nintchdbpict000298125616

Po tom ako sa Tracie prebrala a zistila, čo sa stalo, cítila sa ponížene. Video totiž kolovalo medzi ľuďmi a videli ho aj jej kamaráti, či zamestnávateľ. „Každý deň zažívam doslova peklo. Zničili mi celý život a musela som sa vzdať i práce, ktorú som mala,“ tvrdí mladá žena.

Prečítajte si tiež:
VIDEO: Mladý pár si to rozdával priamo na palube lietadla! Z videa sa na sociálnych sieťach stal hotový virál! Nie je to však protizákonné?

nintchdbpict000298125605

Fraser Anderson, ktorý dievča znásilnil, bol odsúdený na 10 rokov väzenia a bude tiež zapísaný v registri sexuálnych delikventov. Muž, ktorý nechutný čin kameroval, Jordan Binnie, vyviazol s oveľa miernejším trestom – súd ho odsúdil na 225 hodín verejnoprospešných prác.

Jordan Binnie
Jordan Binnie
nintchdbpict000298125623
Fraser Anderson

Zdroj: thesun.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií