Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Opitý muž narazil so štvorkolkou do rampy a zlomil si obe ruky, polícia ho už stihla obviniť

Policajti vodiča podrobili dychovej skúške na alkohol s pozitívnym výsledkom 0,87 mg/l (1,81 promile).

6.6.2023 (SITA.sk) – Z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky obvinili prešovskí policajti 29-ročného muža z obce Záhradné (okres Prešov).

Ako informovala hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Daniel Džobanik, v nedeľu 4. júna večer viedol obvinený muž štvorkolku po účelovej komunikácii v obci Záhradné v smere na Tulčickú ulicu.

„Jeho jazdu ukončil náraz do uzavretej rampy pred miestnou čističkou, po ktorom spadol zo štvorkolky na zem,“ skonštatoval Džobanik.

Policajti vodiča podrobili dychovej skúške na alkohol s pozitívnym výsledkom 0,87 mg/l (1,81 promile).

„Pri dopravnej nehode utrpel vodič zlomeniny oboch rúk, ako aj ďalšie zranenia s dobou liečenia viac ako 42 dní a je hospitalizovaný v nemocnici,“ dodal policajný hovorca.

Viac k témam: Opitý vodič
Zdroj: SITA.sk – Opitý muž narazil so štvorkolkou do rampy a zlomil si obe ruky, polícia ho už stihla obviniť © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií