Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Opitý vodič z Popradu si pomýlil cestu s kolkárskou dráhou a spôsobil viac než osemtisícovú škodu

Narazil do vodovodného hydrantu, stĺpa elektrického vedenia aj do oplotenia rodinného domu.

8.11.2023 (SITA.sk) – Obvineniu z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky čelí 24-ročný Popradčan. V utorok hodinu pred polnocou šoféroval auto po Skladovej ulici v Poprade -Strážach.

Pred jedným z rodinných domov však nezvládol riadenie, narazil s autom najprv do vodovodného hydrantu, potom do elektrickej rozvodnej skrine, následne do stĺpa elektrického vedenia a aj do oplotenia rodinného domu.

Ako ďalej informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, výsledok dychovej skúšky po príchode policajnej hliadky bol u mladíka pozitívny, dosiahol takmer 1,7 promile.

Pri nehode sa on, aj jeho spolujazdec zranil. Celkovo spôsobil škodu na aute a zariadeniach vo výške viac ako 8-tisíc eur. Polícia sa presnou príčinou, ako aj ďalšími okolnosťami udalosti zaoberá.

Viac k témam: Alkohol za volantom, Dopravná nehoda, prešovská krajská policajná hovorkyňa
Zdroj: SITA.sk – Opitý vodič z Popradu si pomýlil cestu s kolkárskou dráhou a spôsobil viac než osemtisícovú škodu © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií