Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Orbán svoje vyjadrenia prehnal a skúsenému politikovi by sa to nemalo stávať, tvrdí Danko (video)

Maďarský predseda vlády hovoril o Slovensku ako o odtrhnutom území. Mal by zvažovať svoje vyjadrenia, hovorí Danko.

25.7.2023 (SITA.sk) – Maďarský predseda vlády Viktor Orbán to prehnal so svojimi vyjadreniami, keď o Slovensku hovoril ako o odtrhnutom území. Ako dodal predseda Slovenskej národnej strany (SNS) Andrej Danko na sociálnej sieti, Orbán by mal zvažovať svoje vyjadrenia.

Nepočul som takéto vyhlásenia z jeho úst za sedem rokov a verím, že to boli slová v emóciách, hoc, tak skúsenému politikovi by sa to nemalo stávať,“ myslí si Danko.

Zdôraznil, že Slovensko by sa malo uberať cestou Maďarska v súvislosti s reformami, avšak hranice sú pre Danka sväté a nemenné. „Nesmieme zabúdať na obdobie maďarizácie, na naše obete v Černovej a na mnohé obete, ktoré bojovali za suverenitu a zvrchovanosť slovenského národa. Okolie do nás kope práve preto, že máme slabú vládu,“ povedal.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Maďarský premiér, Medzinárodné vzťahy, Predseda Slovenskej národnej strany (SNS)
Zdroj: SITA.sk – Orbán svoje vyjadrenia prehnal a skúsenému politikovi by sa to nemalo stávať, tvrdí Danko (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií