fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Organizátori festivalu ostali prekvapení po tom, ako si prečítali príbeh Slováka, ktorý sa na ich fest chystá

Máte tip? napíšte nám mailom

Organizátori sa s takým niečim ešte nestretli a preto varujú – Strážte si svoje vstupenky!

Už dnes sa v Prahe koná Magnetic Festival, na ktorý sa iste tešia mnohí, vrátane neznámeho Slováka, ktorý sa pár dní pred samotnou akciou ocitol v nezávideniahodnej situácii. Svoju vstupenku si zrejme neodložil na bezpečné miesto a tak o časť z nej prišiel – jeho domáci miláčikovia, slimáky, časť vstupenky totiž zožrali.

Mladík tak trocha spanikáril, pretože sa začal obávať, či ho s takto poškodenou vstupenkou organizátori na akciu vôbec pustia. Aby to zistil, napísal im na Facebooku správu o tom, aké nepríjemnosti ho postretli. K svojmu smutnému príbehu priložil aj fotografie ohryzenej vstupenky i nenažraných slimákov.

Organizátori sa ako varovanie pre všetkých rozhodli príbeh tohto Slováka zverejniť aj s varovaním, aby si svoje vstupenky strážili pred slimákmi. My len dúfame, že sa dnes chlapec zo Slovenska na akcii zabaví a nabudúce si dôležité lístky odloží na bezpečnejšie miesto.

Zdroj: Facebook

 

 

 

Zdroj: Facebook

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií