fbpx
Organizátori festivalu ostali prekvapení po tom, ako si prečítali príbeh Slováka, ktorý sa na ich fest chystá

Organizátori festivalu ostali prekvapení po tom, ako si prečítali príbeh Slováka, ktorý sa na ich fest chystá

Organizátori sa s takým niečim ešte nestretli a preto varujú – Strážte si svoje vstupenky!

Už dnes sa v Prahe koná Magnetic Festival, na ktorý sa iste tešia mnohí, vrátane neznámeho Slováka, ktorý sa pár dní pred samotnou akciou ocitol v nezávideniahodnej situácii. Svoju vstupenku si zrejme neodložil na bezpečné miesto a tak o časť z nej prišiel – jeho domáci miláčikovia, slimáky, časť vstupenky totiž zožrali.

Mladík tak trocha spanikáril, pretože sa začal obávať, či ho s takto poškodenou vstupenkou organizátori na akciu vôbec pustia. Aby to zistil, napísal im na Facebooku správu o tom, aké nepríjemnosti ho postretli. K svojmu smutnému príbehu priložil aj fotografie ohryzenej vstupenky i nenažraných slimákov.

Organizátori sa ako varovanie pre všetkých rozhodli príbeh tohto Slováka zverejniť aj s varovaním, aby si svoje vstupenky strážili pred slimákmi. My len dúfame, že sa dnes chlapec zo Slovenska na akcii zabaví a nabudúce si dôležité lístky odloží na bezpečnejšie miesto.

Zdroj: Facebook

 

 

 

Zdroj: Facebook

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Slovák dohovoril malej slečne a na jej správanie upozornil i jej matku. Takú reakciu však nečakal
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.