fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Otec Meghan Markle zverejnil nelichotivé fotografie svojej dcéry

Od stretnutia s princom Harrym sa reputácia 38-ročnej americkej herečky každým dňom prepadáva. Horšie je, že od oficiálneho oznámenia, že sa vzdávajú rolí vyšších členov kráľovskej rodiny a chcú sa stať finančne nezávislými, sú Meghan a Harry pod paľbou kritikov viac ako inokedy. Niektorí sa dokonca pýtajú, či je toto rozhodnutie iba nepríjemným spôsobom, ako môže chudák Harry uspokojiť svoju manželku. 

Máte tip? napíšte nám mailom

Rozprávka sa mení na nočnú moru

Odchod manželov prezývaný „Megxit“ spôsobil obrovský rozruch vo svete. Mnohí ho kladú za vinu práve bývalej americkej herečke. A Meghan Markle sa teraz snaží svoju pošpinenú reputáciu a imidž namyslenej paničky obnoviť. A to hlavne po nedávnom odhalení jej nákupného rozpočtu. Meghan preto zverejnila na Instagrame niekoľko fotografií. Na týchto fotografiách môžeme vidieť Archieho matku na niekoľkých humanitárnych cestách spolu s  jej manželom, s vnukom kráľovnej Alžbety II.

View this post on Instagram

Today, on International Day of Education, we highlight the importance of access to education for all. The Duchess of Sussex has focused on this both prior to becoming a member of the Royal Family and now as patron of The Association of Commonwealth Universities (@The_ACU_Official). • Working closely with CAMA, both The Duke and Duchess recognise the benefit both personally and to society at large when a young girl has access to education. On their recent tour to Southern Africa, The Duke supported the initiatives of @Camfed on the ground in Malawi 🇲🇼. • Over the years, The Duchess has worked in developing communities, such as in Rwanda 🇷🇼 and India 🇮🇳 , to find the hindrances to girls’ ability to go to school and furthermore to stay in school. These can include lack of access to clean water, stigma surrounding MHM, cultural taboo, and many more reasons…. • As President and Vice President of The @Queens_Commonwealth_Trust, The Duke and Duchess thank all those who are working to give access to education for all. Image © World Vision / PA / @mynamahila / SussexRoyal

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

India, Rwanda, Malawi…Zdá sa, že manželka princa Harryho je neuveriteľne veľmi zapojená do humanitárnej práce. V popise jej príspevku sa píše: „Dnes, v deň Medzinárodného dňa vzdelávania, zdôrazňujeme dôležitosť prístupu k vzdelaniu pre všetkých. Vôjvodkyňa zo Sussexu zdôraznila dôležitosť tohto bodu dávno predtým, ako sa stala členom kráľovskej rodiny. A dáva naň dôraz aj teraz, ako čestná prezidentka Asociácie univerzít Commonwealth“. Skrytý spôsob, ako ukázať, že Meghan bola vždy slušnou ženou?

Dehonestujúce fotografie Meghan Markle

Nanešťastie pre Meghan, jej otec Thomas Markle odhalil jej intímne a skutočne nelichotivé fotografie. Tie zverejnil pre Channel 5, kde natáča dokument o živote jeho dcéry. Samozrejme, bez jej súhlasu. Thomas Markle sa v rozhovore vyjadril, že jeho dcéra, Meghan Markle je voči nemu zadĺžená: „Mal by som dostať kompenzáciu za to, čím som si prešiel. Moja dcéra mi povedala, že sa o mňa postará, keď budem starý.  Dnes je čas postarať sa o svojho otca.”

V každom prípade sa vojvodkyňa zo Sussexu čoskoro bude môcť vyjadriť a podať svoju verziu faktov, pretože chystá rozhovor s moderátorkou Ellen DeGeneres. Obe ženy sa po niekoľkých rokoch náhodou v útulku pre psov v Los Angeles. Známa moderátorka potom Meghan presvedčila, aby si adoptovala svojho prvého psa Bogart.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií