fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Otec novej tváre značky Maybelline, Mannyho Gutierreza, poriadne zotrel homofóbov! Prečítaj si, čo napísal

Máte tip? napíšte nám mailom

Manny Gutierrez má skutočne skvelého otca!

Zhruba pred týždňom obletel svet 25-ročný chlapík menom Manny Gutierrez, ktorého si vybrala prestížna kozmetická značka za svoju novú tvár. Tento fakt vyvolal vo svete vlnu ohlasov. Na jednej strane sa ozývali pozitívne hlasy, ktoré proti mužskej tvári nemali žiadne výhrady, práve naopak a na druhej strane sa objavili i záporné a homofóbne názory, že je to odporné a nenormálne.

makeup-brand-guy-face-maybelline-manny-gutierrez-9

„Oteckovia, toto je dôvod, prečo je potrebné, aby sme svojich synov vychovávali,“ znel homofóbny tweet jedného konzervatívneho blogera, Matta Walsha, ku ktorému priložil i fotografiu Mannyho, na ktorej je nalíčený.

Dotyčný, ktorý tento tweet zdieľal, ale netušil, čo svojím prejavom spôsobí. Voči jeho slovám sa rozhodol ohradiť i samotný otec Mannyho, ktorý svojou geniálnou reakciou všetkým vytrel zrak!

maybelline-guy-model-dad-comment-manny-gutierrez-matt-walsh-9

maybelline-guy-model-dad-comment-manny-gutierrez-matt-walsh-7

 

maybelline-guy-model-dad-comment-manny-gutierrez-matt-walsh-10

Mannyho otec napísal svojmu synovi SMSku, ktorá znela takto:

„Videl som príspevok pána Walsha. Našťastie preňho však v profile nemá žiadne kontaktné údaje, no chcem, aby si zdieľal túto správu na všetkých svojich účtoch.

Pán Walsh,

píše Vám Manny starší, dovoľte mi začať tým, že Vám poviem, že pre svojho syna som tu stále bol a NAVŽDY budem. Nielenže som hrdý na to, čo dokázal, som najmä pyšný na to, aký je z neho človek. Uvedomujem si, že Vaše slová vychádzajú z nevedomosti a z toho, že nepoznáte nikoho z LGBT komunity. Inak by ste vedeli, že sú to skutočne tí najláskavejší a najsrdečnejší ľudia, ktorí chodia po našej planéte. Do budúcnosti by som Vám radil voliť Vaše slová múdro, rovnako ako to robíte pri vlastnej rodine. Pekný deň.“

Tieto slová Mannyho otca sa na internete stretli s veľkým úspechom a podporou.

Prečítajte si tiež:
Svadba,na ktorej niečo nesedí. Dospelý muž si totiž neberie ženu, ale malé dievča

Zdroj: boredpanda.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií