fbpx
OTRAS! Modelka zverejnila svoje reálne fotografie a stratila tisícky fanúšikov! Bola to chyba?

OTRAS! Modelka zverejnila svoje reálne fotografie a stratila tisícky fanúšikov! Bola to chyba?

Žijeme v modernej, virtuálnej dobe, kedy sú naše názory a pohľad na svet formované sociálnymi sieťami a marketingovými reklamami. Ľudia si svoje kontá na internete zahlcujú vyšperkovanými fotografiami a odkrývajú svetu svoj “dokonalý život”. Realita však býva často úplne iná.

Úspešná modelka Stina Sanders sa rozhodla tento “mýtus” vyvrátiť. Zatiaľ čo doteraz svoj účet na sociálnych sieťach zapĺňala upravenými tip top zábermi, ktoré mala zaplavené lajkami a obdivnými komentármi, zrazu nastala radikálna zmena. Odkryla svoju “pravú tvár” a ukázala svojim fanúšikom, že aj ona je len obyčajná žena z mäsa a kostí. A výsledok? Radikálny úbytok followerov!

“Veľmi veľa žien sa porovnáva s fotkami ostatných. A je úplne jedno, či je to susedka odvedľa alebo modelka Victoria’s Secret. Je to hlúpe, nikto predsa nie je dokonalý!” vyjadrila svoj názor Stina.

Ďalej prezradila, že už nechce byť viac posudzovaná len podľa vzhľadu a povrchného “obalu”: “Celý život ma ľudia súdili len podľa toho, že som modelka. Keď ma ale spoznajú bližšie, sú prekvapení, že môj život nie je len plný zábavy a lesku. Ja zaujímavé pozorovať, že reálny život nie je každému po chuti. Instagram je teda takým útekom z reality…!

Napriek tomu, že stratila tisícky sledovateľov, svoje rozhodnutie neľutuje. Ľudom predsa treba už aspoň trochu otvoriť oči…

NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE NÁJDETE NA ĎALŠEJ STRANE

Google+ Linkedin

Umenie mlčať je ťažšie ako schopnosť hovoriť. Mnohí hovoria, lebo nevedia mlčať a mnohí mlčia, lebo nevedia čo povedať. Dať slová na papier umožní neumlčať vypovedané, alebo vypovedať umlčané. Napísané dáva možnosť oživiť premlčané a zvýrazniť nevypovedané. Práve pre to píšem. :)