fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Otvorili legendárny Kwik-E-Mart, ktorý poznáme zo Simpsonovcov. Nakúpiť tam môžete pivo Duff či iný tovar, ktorý kupuje i animovaná žltá rodinka

Máte tip? napíšte nám mailom

Supermarket Kwik-E-Mart pozná azda každý fanúšik seriálu Simpsonovci. Teraz v ňom možno reálne nakupovať!

Kultový seriál Simpsonovci patrí k televíznym klasikám, ktoré si človek zamiluje a neomrzia ho, ani keby sa na ne pozerá stokrát. V animáku, ktorý zachytáva život rodiny Simpsonovcov ale i ostatných obyvateľov Springfield, zobrazuje okrem iného aj supermarket Kwik-E-Mart, v ktorom pracuje Ind Apu. Práve tam sa nakupuje pivo Duff, Buzz cola, či donaty.

Zdroj: The Sun

Seriálový supermarket teraz dostal aj reálnu podobu a teší sa obľube. Nachádza sa v americkom mestečku Myrtle Beach a aj keď vás v ňom neobslúži reálny Apu, dostať v ňom môžete všetky dobroty, ktoré ste mohli vidieť v seriály. Kúpiť si tam možno pivo Duff, Buzz colu, donuty, ľadovú triesť Squishee ale i Ohnivýho Vočka – nápoj, ktorého recept v jednej z epizód ukradol barman Vočko Homerovi.

Zdroj: The Sun

Okrem potravín možno v interiéri nájsť výzdobu vo forme postavičiek zo seriálu a kúpiť si tu môžete i rôzne suveníry ako kľúčenky, plyšákov či tričká, samozrejme s tématikou Simpsonovcov.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií