fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Páči sa vám, ale vy neviete, ako si ju získať? Poradíme vám, ako na to

Máte tip? napíšte nám mailom

Niekedy je to veľmi ťažké. Napriek tomu, že sa snažíte, stále si neviete nájsť cestu k tej žene, z ktorej neviete spustiť oči. Páči sa vám jej povaha, výzor. Jednoducho chceli by ste s ňou chodiť, ale nie a nie si k nej nájsť cestu. My vám ale poradíme, ako na to. Nech sa páči, inšpirujte sa.

Buďte prirodzený

Nikdy sa na nič nehrajte. Buďte taký, ako v skutočnosti ste. Jedine to žena, ktorá sa vám páči, ocení. Ženy jednoducho vycítia afektovanosť a pretvárku. Nie je to nič zložitého. A nezabúdajte – treba sa usmievať. Odporúčame vám ale kúpiť si bieliace pásiky. Vedeli ste o tom, že v súčasnosti je veľmi populárne bielenie zubov kokosovým olejom?

Doneste kyticu kvetov

Každá žena miluje kvety, preto nezabúdajte – na prvé rande doneste žene kyticu z ruží. Ruže sú klasika, tými nič nepokazíte. Nemusíte zrovna vedieť, aké kvety vami obdivovaná žena miluje. Ruže medzi ne určite patria. Týmto ťahom si ženu určite nakloníte na svoju stranu. Bude vedieť, že ste pozorný a že si ju vážite.

Prečítajte si tiež:
Samovyšetrenie znamienok nestačí! Kedy vyhľadať lekára a na čo si dať pozor? TOTO radí lekárka

Pozor, kvety kupujte tesne pred rande

Nikdy nekupujte kvety deň predtým. Tesne predtým, ako sa máte so ženou stretnúť, zájdite do kvetinárstva a dajte si vyrobiť peknú kyticu. Musí byť veselá. Nesmie vyzerať ako smútočná kytica.

Nehovorte len o sebe

Pri komunikácii je dôležité, aby ste nehovorili len o sebe, o svojich problémoch a záujmoch. Musíte byť dobrým poslucháčom. Musíte sa komunikačného partnera pýtať na názor, musíte viesť konverzáciu. Zdĺhavým monológom si ženu určite nezískate, práve naopak, skôr ju odradíte.

 Foto: Pixabay

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií