fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pád lietadla pri Trenčianskych Stankovciach si vyžiadal zranených a štyroch mŕtvych (foto)

Na miesto nešťastia vyslali niekoľko pozemných ambulancií a tiež záchranársky vrtuľník.

Máte tip? napíšte nám mailom

22.2.2023 (SITA.sk) –
aktualizované 22. februára 16:44

Pád malého motorového lietadla pri Trenčianskych Stankovciach v okrese Trenčín si vyžiadal štyri ľudské životy.

Podľa prvotných informácií mali zomrieť dvaja ľudia, hovorkyňa Prezídia Hasičského a záchranného zboru Katarína Križanová potvrdila štyri obete. „Na mieste udalosti zasahujú hasiči z Trenčína. Hasiči zabezpečujú miesto udalosti proti úniku nebezpečných látok a vzniku požiaru,” doplnila Križanová.

Podľa Martina Balka z Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby vyslali na miesto nešťastia niekoľko pozemných ambulancií a tiež záchranársky vrtuľník. „Okrem obetí bolo na mieste zistených aj niekoľko zranených. Keďže ešte stále prebieha likvidácia udalosti s hromadným postihnutím osôb, konečný výstup bude k dispozícii po 18. hodine,” poznamenal Balko.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Pád lietadla, Pád lietadla pri Trenčianskych Stankovciach, Úmrtia
Zdroj: SITA.sk – Pád lietadla pri Trenčianskych Stankovciach si vyžiadal zranených a štyroch mŕtvych (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií