fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pamätáte si ešte týchto 7 hitov? Zaspomínajte si na svoje detstvo

Dnes je možné dostať sa k videoklipu či k piesni veľmi jednoducho. Existuje veľa miest, kde ich nájdete. Pamätáte si však ešte na televízne stanice ako VIVA či MTV, ktoré sme mali zapnuté celé dni a dookola počúvali rovnaké piesne?

Lunetic – Máma (1998)

Česká chlapčenská skupina Lunetic bola na československej hudobnej scéne naozaj fenoménom. Ich fanúšikovská základňa bola tvorená predovšetkým mladými dievčatami a slečnami, ktoré si lepili ich plagáty po stenách svojich izieb, plakali, omdlievali na koncertoch a všetky piesne poznali naspamäť.

t.A.T.u. – Nas Ne Dagoniat (2001)

Ruské spevácke zoskupenie t.A.T.u, ktoré sa prezentovalo ako lesbické duo, spôsobilo týmto hitom doslova ošiaľ. Aj vy ste chceli zrazu vedieť po rusky a angličtina vám už neprišla taká zaujímavá?

Las Ketchup – The Ketchup Song (Aserejé) (2002)

Španielska dievčenská skupina Las Ketchup, ktorej choreografiu k tejto pesničke vedel každý z nás aj o polnoci, neurobila do hudobného sveta napokon veľkú dieru, no tento hit ovládal svetové rebríčky.

O-zone – Dragostea din tei (2004)

Moldavské popové trio O-zone získalo legendárnym hitom celosvetový úspech. A vôbec nám neprekážalo, že sme nerozumeli ani slovo.

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE.

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií

"