fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pamela Anderson sa po piatykrát vydala: Vzala si svojho ex!

Kanadsko-americká herečka, známa hlavne svojím výzorom, Pamela Anderson, sa opäť vydala. Vzala si svojho ex.

Máte tip? napíšte nám mailom

Známa sex-bomba, Pamela Anderson sa po piatykrát vydala. Pre mnohých nečakaná udalosť sa odohrala v pondelok 20. januára 2020 v Malibu. Pamela Anderson a filmový producent Jon Peters zorganizovali svadobný obrad v takmer absolútnej intimite.

View this post on Instagram

❤️ happy life

A post shared by The Pamela Anderson Foundation (@pamelaanderson) on

Tridsať rokov po rozchode svadba

Milostný život bývalej hviezdy seriálu Pobrežná hliadka fascinuje jej fanúšikov, ale aj bulvárne médiá. Tí sa pred niekoľkými dňami dozvedeli, že 52-ročná blondína sa opäť vydala.

Bývalá hrdinka série Malibu Alert komentovala šťastnú udalosť vo forme básne: „Jon je pôvodom zlý chlapec Hollywoodu, neporovnateľný s nikým. Veľmi ho milujem. Tak, ako člena mojej rodiny. Bojím sa o neho, o jeho život. Chápeme sa a vážime si jeden druhého. Bezpodmienečne sa milujeme. Mám šťastie. On je dôkaz, že Boh má plán.“

Bývalá hviezda filmových plátien a Jon Peters spolu tvorili pár na konci 80. rokov. Dnes, o tridsať rokov neskôr, spečatili svoju lásku a oslávili tak piate manželstvo blondínky preslávenej svojimi prsami.

Podľa informácií TMZ Pamela Anderson a Jon Peters obnovili kontakt v lete roku 2019 po rozpade jej manželstva s bývalým francúzskym futbalistom. Adila Ramiho herečka verejne obvinila z násilia.

Pamela Anderson, nezabudnuteľná star

Pamela Anderson je známa predovšetkým zo seriálu Pobrežná hliadka. Okrem toho hrala napríklad v seriáli V.I.P. – Agentúra Vallery Ironsovej (1998 – 2002). Objavila sa tiež v snímkach ako Scary Movie 3 (2003) alebo Superhrdina (2008). V minulosti bola taktiež vydatá za hudobníkov Kid Rocka a Tommyho Leeho. Práve s ním má herečka dvoch chlapcov, Brandona a Dylana Lee.

Známa blondínka sa dokonca dvakrát vydala za filmového producenta Ricka Salomona. S ním sa po prvýkrát zosobášila v októbri roku 2007 v Las Vegas. Avšak už o dva mesiace neskôr sa dvojica rozišla a vo februári 2008 požiadala sex-bomba, aby ich sobáš anulovali. O šesť rokov neskôr v  januári 2014 si však svojho ex-manžela opäť vzala.

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií