fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pamela Anderson šokuje! Rozchod s manželom po 12 dňoch

Máte tip? napíšte nám mailom

Pamela Anderson vo svojom živote veľmi rada provokuje a prekvapuje. Najnovšie sa rozišla so svojím manželom, ktorého si vzala len pred dvanástimi dňami.

Pamela Anderson a jej piate manželstvo

Pamela Anderson sa preslávila najmä ako krásna blondínka zo seriálu Baywatch. Sexbomba v červených plavkách bola v tom čase snom mnohých chlapcov a mužov. O nápadníkov nikdy nemala núdzu a mohla si vyberať. Pravdou ale je, že na mužov nikdy veľké šťastie nemala a nevyberala si príliš dobre. Stroskotali jej štyri manželstvá a fanúšikovia si mysleli, že po jej boku sa už asi ani poriadny muž neobjaví. Tento rok ich ale šokovala, keď sa tajne vydala. So svojím novomanželom Jonom Petersonom už pred rokmi chodila a vyzeralo to tak, že po jeho boku našla šťastie. Dnes je idylke koniec a Pamela Anderson je zasa sama.

Budú žiť oddelene

Herečka uviedla, že nejaký čas budú žiť oddelene, aby si ujasnili, čo chcú od života a aké majú predstavy o tom, čo chcú jeden od druhého. Bolo to prekvapivé oznámenie, pretože to vyzeralo na lásku ako krom. Herečka si Petersa vzala v tajnosti na súkromnej ceremónii Malibu. Poznajú sa viac ako tridsať rokov a šťastný manžel povedal, že hoci si mohol vyberať z mnohých krásnych žien, chcel len Pamelu. Ona už nejaké tie skúsenosti s manželstvom mala, keďže bola vydatá za hudobníkov Tommiho Leeho a Kida Rocka a dvakrát si vzala  Ricka Salmona.

Prečítajte si tiež:
Dramatické chvíle na vyhnianskom kúpalisku: Len 7-ročné dievčatko je v umelom spánku v nemocnici

Šťastie v láske nemá

Filmový producent Jon Peters má 74 rokov  a jeho manželstvo s blondínkou preto viacerých prekvapilo. Päťdesiatdva ročná Pamela Anderson ešte nestihla vybaviť doklady a overiť sobášny list. Kým ona sa už k tejto udalosti stihla vyjadriť a poprosila o rešpektovanie súkromia, jej ešte stále štvrtý manžel je zatiaľ ticho. Rozhodne to ale nie je to najčudnejšie, čo  v živote urobila. S Tommym Lee sa vzali po trojdňovej známosti a rozišli sa aj kvôli domácemu násiliu. Napriek tomu sa k nemu ešte raz vrátila. Blondínka je sexsymbolom minulého storočia a na mužov šťastie nemala. Snáď sa jej ešte pána božského podarí nájsť.

https://www.instagram.com/p/B8EqQ_cnsIB/

Prečítajte si tiež:

https://klocher.sk/pamela-anderson-sa-po-piatykrat-vydala-vzala-si-svojho-ex/

Zdroje: edition.cnn.com  hollywoodreporter.com  independent.co.uk  pagesix.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií