Zamestnanci si na príkaz šéfa mali vyzdobiť svoju kanceláriu: Takto ho prekvapili

Zamestnanci si na príkaz šéfa mali vyzdobiť svoju kanceláriu: Takto ho prekvapili

Hneď ako sa zamestnanci jednej firmy vrátili po novom roku do práce, našli si e-mail od svojho šéfa. Ten im dal jednoduchú úlohu, ktorá spočívala vo vyzdobení si svojho stola, kancelárie. Jeho zamestnanci nezaháľali a vytvorili niečo špeciálne – obrovský hrad z kartóna.


Každá stena hradu, ktorá bola vytvorená pomocou dvoch panelov, mala 2 m x 1 m. Celá konštrukcia bola zlepená za pomoci lepiacej pištole, pričom lepiacich tyčiniek použili okolo 80. Aj tento hrad bol postavený z “tehál”, konkrétne išlo o 480 kartónových obdĺžnikov. Hneď ako sa im podarilo pripevniť a zaistiť steny hradu, vyrobili padací most a vlajky. Celá stavba trvala asi sedem hodín, pričom plánovanie predtým ďalšie 2 hodiny.

“Boli sme unavení, ale to všetko stálo za to, keď sme na druhý deň videli našich prekvapených kolegov,” prezradil jeden z tímu.

Brali by ste aj vy takýto pracovný priestor?

our-boss-asked-us-to-decorate-our-desks-so-we-did-this__880our-boss-asked-us-to-decorate-our-desks-so-we-did-this-2__880our-boss-asked-us-to-decorate-our-desks-so-we-did-this-3__880our-boss-asked-us-to-decorate-our-desks-so-we-did-this-4__880our-boss-asked-us-to-decorate-our-desks-so-we-did-this-5__880our-boss-asked-us-to-decorate-our-desks-so-we-did-this-6__880our-boss-asked-us-to-decorate-our-desks-so-we-did-this-7__880our-boss-asked-us-to-decorate-our-desks-so-we-did-this-8__880our-boss-asked-us-to-decorate-our-desks-so-we-did-this-9__880our-boss-asked-us-to-decorate-our-desks-so-we-did-this-10__880our-boss-asked-us-to-decorate-our-desks-so-we-did-this-11__880our-boss-asked-us-to-decorate-our-desks-so-we-did-this-12__880our-boss-asked-us-to-decorate-our-desks-so-we-did-this-13__880our-boss-asked-us-to-decorate-our-desks-so-we-did-this-16__880

Zdroj: www.boredpanda.com

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Študuješ na vysokej škole a vo svojom voľnom čase sa flákaš na intráku a vymetáš párty? Možno by si mal začať zvažovať aj prácu. Prečo?
Google+ Linkedin

Written By :

"Rozdávaj úsmev, niet človeka, čo by na neho nebol odkázaný..." :)