fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Páry unavené z večných otázok, kedy budú mať dieťa, sa rozhodli nafotiť tieto snímky!

Máte tip? napíšte nám mailom

A kedy už bude dieťa, hmmmm?!

Táto a podobné otázky vedia páry, ktoré sú spolu dlhšie, poriadne unavovať a nudiť. Počuť ich raz za čas by možno znesiteľné bolo, no ak je tlak okolia silný a otázky ohľadom potomka pričasté, nedá sa to vydržať a niektoré partnerské dvojice na ne môže reagovať podráždene. Nájdu sa však i páry, ktoré tieto podpichovanie vzali s humorom a rozhodli sa nafotiť vtipné fotografie, ktoré paródiu tie, na ktorých sú rodičia s deťmi.

Dvojica, ktorá je spolu tri roky, sa vďaka otázkam, kedy budú mať dieťa, sa rozhodla reagovať snímkou, ktorá je medzi mamičkami veľmi populárna.

couple-fake-baby-pictures-dog-marlboroprincess-1

Nejde však o jediný pár, ktorý si zaobstaral parodujúce fotografie. Dvojica komediantov prednedávnom nafotila rodinné fotky, kde namiesto dieťaťa láskyplne objímajú buritto.

baby-photosoot-burrito-makes-three-erin-holsonback-12

baby-photosoot-burrito-makes-three-erin-holsonback-25

A ďalší pár si pre zvedavcov, ktorí ich otravovali tým, kedy budú mať dieťa, pripravil snímky ako z fotenia novorodenca.

couple-newborn-dog-elisha-minnette-photography-9

couple-newborn-dog-elisha-minnette-photography-17

couple-newborn-dog-elisha-minnette-photography-12

 

Zdroj: boredpanda.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií