fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pellegriniho mafiánsky klan sa rozrastá, okomentoval Matovič vstup Druckera do Hlasu-SD

Lídri strán Peter Pellegrini (Hlas-SD) a Tomáš Drucker (Dobrá voľba) na tlačovej konferencii podpísali spoločnú dohodu, ktorú budú ešte ratifikovať snemy oboch strán.

Máte tip? napíšte nám mailom

28.4.2023 (SITA.sk) – Vstup Tomáša Druckera do strany Hlas-SD len dokresľuje charakter strany Petra Pellegriniho. Vyhlásil si to predseda hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) Igor Matovič. „Pellegriniho mafiánsky klan sa rozrástol o ďalšieho člena,” uviedol vo svojom stanovisku k zlúčeniu strán Hlas-SD a Dobrá voľba.

Druckera v ňom označil ako „pokútneho pozemkového kšeftára”. Matovič tiež verí, že strane Sloboda a Solidarita, hnutiu Progresívne Slovensko a Kresťanskodemokratickému hnutiu to otvorí oči a vylúčia akúkoľvek spoluprácu s Hlasom. Ten je podľa šéfa OĽaNO len premaľovanou časťou strany Smer-SD, ktorá zo Slovenska urobila mafiánsky štát.

Viac k témam: Kandidačné listiny, Predčasné voľby na Slovensku 2023, Predseda hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Predseda strany Dobrá voľba, Predseda strany Hlas-SD
Zdroj: SITA.sk – Pellegriniho mafiánsky klan sa rozrastá, okomentoval Matovič vstup Druckera do Hlasu-SD © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií