fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pes na snouborde: Toto sú najlepšie novovzniknuté memes

Máte tip? napíšte nám mailom

Mohla to byť tragédia, no namiesto toho je to tragikomédia. Televízia JOJ odvysielala reportáž, v ktorej rozpráva muž z Michaloviec, ktorý spôsobil nehodu na parkovisku. Na tom by nič zábavné nebolo, zábavná bola až výpoveď muža, ktorý sa tváril, ako keby sa incident buď nestal, alebo akoby mala celá udalosť povahu raňajšieho čaju, ktorý vychladol. 

Toto sú tie najlepšie memes, ktoré o bizarnej situácii vznikli:

Michalovčan opitý nebol

Mladý muž nenafúkal” žiaden alkohol, no muži zákona usúdili, že triezvy človek (alebo teda človek, ktorý nie je pod vplyvom ničoho) vyzerá ináč. Vzali ho preto do neďalekej nemocnice, kde mu z odobratého biologického materiálu zisťovali, či nebol pod vplyvom iných omamných či psychotropných látok.

Muž z Michaloviec so svojím motorovým vozidlom poškodil jednu stranu zaparkovaného auta značky Škoda. Pred políciou odhodlane tvrdil, že za to vlastne môže jeho pes, ktorý počas jazdy robil to, čo všetky psy – štekal:

„Pes mi štekal vzadu, tak možno preto,“ hovorí. Tiež ľahostajne dodáva ďalšiu možnú príčinu nehody: „Také to tu je úzke. Stane sa.”

Pes, ktorý snowboarduje v aute

 Muž tvrdí, že pes bol najprv v kufri, ale tesne pred nehodou nasadol na snowboard a prešiel k nemu. Prečo? Pretože chcel prepnúť pesničku, čo sa mu aj podarilo, a to bol onen okamih, v ktorom sa nehoda udiala.

„Idem sa najesť fajne, polievočku by som si dal,“ rozhovorí sa muž, ktorý si servítku pred ústa nedával. „Večer zase – ženy, drogy, alkohol, herne.“

Mužovi bolo rozumieť síce ťažko, no svoje plány na večer vyslovil pomerne jasne.

Prečítajte si tiež:
5 spôsobov, ako udržať priateľstvo na diaľku aj počas leta

Inak, memes nájdeš aj na našom webe.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií