fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pes vyhrabal zaživa pochované novorodeniatko

Pes zachránil novorodeniatko po tom, čo ho jeho 15-ročná matka pochovala zaživa. Štekal a hrabal do hliny na poli. prípad sa stal v severnomThajsku.

Šesťročný pes menom Ping Pong v stredu na poli v blízkosti Ban Nong Kham pod hlinou zacítil dieťa. Jeho majiteľ išiel zistiť, prečo pes šteká a hrabe do zeme. Vtedy si všimol si detskú nôžku, ktorá z nej vytŕčala. Miestni obyvatelia sa s dieťaťom ponáhľali do nemocnice. Lekári, našťastie, vyhlásili, že chlapček je v poriadku.

Ping Pongov majiteľ tvrdí, že jeho chlpáča v minulosti zrazilo auto. To mu vraj natrvalo poranilo jednu z labiek. Ani tento hendikep však nezabránil tomu, aby pes – hrdina zachránil novorodeniatko.

„Toho psa mám rád, pretože je lojálny, poslušný a vždy mi na poli pomáha s dobytkom. Celá dedina ho miluje. Je to úžasný pes,“ povedal pre Khaosod Usa Nisaikha, 41-ročný majiteľ psa.

pes
Zdroj: Khaosod

Matka novorodenca bola obvinená z pokusu o vraždu. Panuwat Puttakam, dôstojník policajnej stanice Chum Phuang, pre Bangkok Post povedal, že dievča je teraz v starostlivosti jej rodičov a psychológa. 15-ročná svoj čin ľutuje. Vraj sa bála, čo jej na dieťa povedia rodičia. Tí sa však rozhodli dieťa vychovať. Podľa dôstojníka chlapček prežil len vďaka tomu, že bol pod hlinou zahrabaný len plytko.

Prečítajte si aj príbehy ľudí pochovaných zaživa.

Nahrávam...

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií