Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Budete v šoku! Vieme, ako a kde vznikajú najväčšie hity Petra Cmorika

Nie všetci Superstaristi sa uchytili, no Peter Cmorik je jedným z tých, ktorí sa zžili s pódiom, pravidelne koncertujú a často ich počuť aj v éteri. 

Pokračovanie pod reklamou

Jeho hity Dážď, Čo to znamená či Mám pocit nevznikli len tak. Viete, čo umelec potrebuje k tomu, aby tvoril? Nezaobíde sa bez priestoru, v ktorom sa cíti dobre. A najdokonalejším miestečkom je sedačka, do ktorej sa môžete pohodlne usadiť a nechať múzu, nech vás nakopne.

Všetko, čo potrebuješ, je El Gaučo

Superstarista a 5-násobný Zlatý slávik prezradil prekvapujúci fakt: keď chcete napísať hit, musíte si kúpiť pohodlnú a kvalitnú sedačku. Takú, akú ponúka El Gaučo.

Luxusná predajňa, nachádzajúca sa v trnavskom CITY PARKU, ponúka zážitok v podobe viac ako 40 ukážkových exemplárov, ktoré si môžete rovno vyskúšať. Nepripadá do úvahy, že nenájdete nič, čo by sa vám páčilo; práve naopak. Nebudete si vedieť vybrať.

Prečítajte si tiež:
Chcete potešiť známych peknou darčekovou fľašou? Máme pre vás niekoľko tipov!
el gaučo
Predajňa El Gaučo na Trstínskej 3 v Trnave. Zdroj: facebook.com/El Gaučo

Trojsedačka, dvojsedačka, rôzne iné kombinácie, v tvare U aj L, všakovaké rozmery aj farby i najnovšie vychytávky. V El Gaučo sa stretávajú najnovšie modely s tými najklasickejšími, minimalistické s bohémskymi či romantický štýl s industriálnym.

Sklápateľné kreslo à la Priatelia? Žiadny problém!

Ooo, Priatelia sú klasika. A zrejme všetci máme jasne pred očami Joeyho a Chandlera, ktorým nič nechýbalo, keď sa usadili vo svojich sklápateľných kreslách a pozreli si Pobrežnú hliadku.

Chcete mať podobný pôžitok zo sledovania televízie? Takéto kreslá nie sú len seriálovým výmyslom a zbožným prianím nás ostatných. V El Gaučo majú totiž aj sedacie súpravy s elektrickými sklápateľnými sedadlami a výsuvnými opierkami na nohy. To proste chceš.

Peter Cmorík v EL GAUČO diel č.2

Peter Cmorík v EL GAUČO diel č.2

Zveřejnil(a) El Gaučo dne Středa 25. dubna 2018

Málo miesta? Vyrieši to sedačka na spanie

Gauč je síce vo veľkej miere estetickým kúskom, ktorý ovládne miestnosť, no nedajte sa oklamať; prekvapí aj svojou praktickosťou. Na výber sú totiž v El Gaučo aj také sedačky, ktoré sú určené na každodenné spanie. Môžete si dokonca vybrať z troch matracov: Classic, Memory a Latex.

Prečítajte si tiež:
Ako si urobiť krásnu manikúru v pohodlí domova? Nechajte si poradiť!

Ste alergik? Nech sa páči, matrac Latex je aj antialergický, aj antimikotický. Potrpíte si na komfort? Memory matrac je vybavený dvoma typmi peny, vysokopružnou (tvorí podporu pre telo) a vrchnou pamäťovou (prispôsobí sa samotnému tvaru tela).

Pokiaľ sa teda tlačíte v garsónke, gauč už viac nebude problémom. Na výber ich je neúrekom, a najlepšie je, že jednotlivé sedačky sú zväčša dostupné vo viacerých prevedeniach.

(nielen) Sedačkový raj

V trnavskej predajni toho môžete na vlastné oči vidieť až-až. Vyskúšať si môžete nielen kožené aj látkové gauče, ale i stoličky, kancelárske kreslá, stoly či lampy. Nájdete tu aj koberce, kožušiny a iné doplnky.

Pokračovanie pod reklamou

Za zmienku stojí v súčasnosti veľmi obľúbený industriálny štýl, ktorý je v El Gaučo samostatnou kategóriou. Majú industriálne stoličky, stoly, police, TV stolíky či lustre. Raj pre milovníkov tohto štýlu!

Prečítajte si tiež:
Kvalita potravín je aj v našich rukách: Vyberajme si dobre!
Zdroj: facebook.com/El Gaučo

Množstvo pozitívnych recenzií dokazuje, že v El Gaučo sa stretáva kvalita, veľký výber i príjemný personál, ktorý neváha a poradí. Konkrétny tovar je presne ako na obrázku, a tak sa nemusíte obávať, že vám namiesto luxusného gauča pošlú nejaký tulivak. Neexistuje.

Peter Cmorík v EL GAUČO

Peter Cmorík u nás v EL GAUČO

Zveřejnil(a) El Gaučo dne Středa 25. dubna 2018

Predajňu El Gaučo nájdete v Trnave na Trstínskej 3 (CITY PARK). Otvorené majú denne od 9:00 do 20:00, v prípade potreby ich neváhajte kontaktovať na čísle 0908 325 430.

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií