fbpx
Piadinôžka, vtipná rozprávka s novým uhlom pohľadu

Piadinôžka, vtipná rozprávka s novým uhlom pohľadu

Poznáte tie filmové námety, konšpiračné teórie a dohady,  keď človek hľadá snežného muža a je presvedčený o jeho existencii? Rozprávková komédia Piadinôžka má trochu iný pohľad na vec. Skúsili ste sa  niekedy vžiť do pozície Yetiho?

Snežný muž a ľudia

V animovanej rozprávke s názvom „Piadinôžka“ (originálny názov „Smallfoot“) nie sú hlavnými hrdinami ľudia, ale snežné príšerky, ktoré považujú existenciu človeka za mýtus. Jeden z nich však verí, že ľudia sa skutoční  a rozhodne sa to dokázať. Vydá sa na dobrodružnú cestu za týmito malými stvoreniami.

Premiéra v septembri

Hlasy prepožičali animovaným postavám v pôvodnom znení známe hviezdy, ako napríklad Zendaya, Channing Tatum alebo Danny DeVito. Necháte sa zlákať? Film má mať premiéru v slovenských kinách na konci septembra. Mal by sa začať premietať 27.9.2018 a bude dabovaný.

 

 

 

Zdroj: youtube.com

Foto: http://thesource.com/2018/08/03/check-out-the-smallfoot-trailer-starring-zendaya-lebron-james-common-and-yara-shahidi/

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Umelec vytvoril krátky satirický film o šťastí. Za menej ako 5 minút sa dozviete celú pravdu
Google+ Linkedin

Redaktorka magazínu Klocher ‒ vyštudovala Právnickú fakultu Trnavskej univerzity v Trnave. Píše aj pre stránku Odzadu.sk a založila blog Nightandday.sk. Najčastejšie sa v článkoch venuje kultúre, filmom, móde, vzťahom a lifestylovým témam. „Nejestvuje skutočne nič cenné, čo možno dosiahnuť bez práce a námahy.“ (Joseph Addison).