Piadinôžka, vtipná rozprávka s novým uhlom pohľadu

Piadinôžka, vtipná rozprávka s novým uhlom pohľadu

reklama

Poznáte tie filmové námety, konšpiračné teórie a dohady,  keď človek hľadá snežného muža a je presvedčený o jeho existencii? Rozprávková komédia Piadinôžka má trochu iný pohľad na vec. Skúsili ste sa  niekedy vžiť do pozície Yetiho?

Snežný muž a ľudia

V animovanej rozprávke s názvom „Piadinôžka“ (originálny názov „Smallfoot“) nie sú hlavnými hrdinami ľudia, ale snežné príšerky, ktoré považujú existenciu človeka za mýtus. Jeden z nich však verí, že ľudia sa skutoční  a rozhodne sa to dokázať. Vydá sa na dobrodružnú cestu za týmito malými stvoreniami.

reklama

Premiéra v septembri

Hlasy prepožičali animovaným postavám v pôvodnom znení známe hviezdy, ako napríklad Zendaya, Channing Tatum alebo Danny DeVito. Necháte sa zlákať? Film má mať premiéru v slovenských kinách na konci septembra. Mal by sa začať premietať 27.9.2018 a bude dabovaný.

 

 

 

Zdroj: youtube.com

Foto: http://thesource.com/2018/08/03/check-out-the-smallfoot-trailer-starring-zendaya-lebron-james-common-and-yara-shahidi/

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Vodičovi z Ruska sa podarilo zachytiť na kameru podivného tvora! Je toto bájny Yeti?!
reklama
Google+ Linkedin

Autor príspevku:

Písanie, káva, knihy, filmy a móda, to sú moje vášne, ktoré ma sprevádzajú celý život. Študovala som právo, ale bez písania by moje dni boli prázdne. Držím sa toho, že základom každej činnosti by malo byť nadšenie, ktoré je ako korenie a dodáva veciam správnu príchuť. Človek toho nepotrebuje v živote veľa, aby bol šťastný. Za všetko hovorí tento citát od Starry Neely Blade: „Nepotrebovala veľa, chcela naozaj málo. Milé slovo, úprimnosť, čerstvý vzduch, čistú vodu, záhradu, bozky, knihy na čítanie, ochranné ramená a milovať a byť milovaná.“