fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pil C to natrel voličom ĽSNS: “Odmietam mať fanúšikov, ktorí podporujú fašistov!” Pozri, čo ho vytočilo

Máte tip? napíšte nám mailom

Pil C to extrémistom poriadne natrel!

Rapera Pil C-ho chytil, ako to on sám nazval, instantny rege. Za všetko môže fotka, ktorá  sa k nemu dostala. Na nej sú  propagačné predmety fašistickej strany Kotleba – ĽSNS, ktoré sú položené na školskej lavici. Rozhodil ho však fakt, že pri týchto veciach je na lavici napísaný fixou aj PIL C, a to hneď pod názvom ĽSNS.

Prívrženci Kotlebu sa podľa neho rafinovane schovávajú za obleky, ale vyznávajú systém, ktorý ich “čiernu” hudbu prenasledoval. Myslel tým aj hudbu Depeche Mode a 50 centa. Prečítaj si celý jeho príspevok.

pil-c-lsns

 

“Prave sa ku mne dostala tato fotka a chytil ma instantny rage 😤 Podme ale pekne po poriadku! Ja viem, ze dejepis asi nie je tvojou silnou strankou, vseobecny prehlad je tiez asi slabsi a lahko podlahnes dobre mierenej propagande a pravdepodobne aj citis dost velku potrebu niekam patrit a zaradit sa ale mal by si si uvedomit, ze toto je uplna kokotina. Oxymoron jak oci!! Jak mozes preboha napisat moje meno hned pod LSNS?!! Alebo Depeche Mode? 50 Cent?!! Sak Mazurek by mu dlazobnou kockou rozjebal hlavu ani by nestihol vystupit z lietadla! Jak mozes pocuvat nasu (ciernu) hudbu a zaroven byt privrzencom tych nechutnych, nic neriesiacich individui, ktori nas nahanali a mlatili v minulosti len zato, ze mame siroke rifle alebo dlhsie vlasy a ktori sa dnes rafinovane skryvaju za obleky, sedia v parlamente a oblbuju vas vsetkych z nasich penazi?!! Odmietam mat fanusikov, ktori podporuju fasistov!”

 

Prečítajte si tiež:
Nevinná lož baví internet! Stratený plyšový sloník podľa rodičov cestuje po celom svete

Zdroj: Instagram

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií