fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Za 6 eur pohladíte všetky zmysly: Ste pripravení na pivo s príchuťou vagíny?

Máte tip? napíšte nám mailom

Medzi najobľúbenejšie drinky Slovákov bezpochyby patrí pivo. Pri tomto špeciálnom kúsku sa ale začuduje úplne každý. Čím je tento druh piva jedinečný?

V nedávnom článku sme priniesli informáciu, že zahraničná influencerka predávala zvláštny produkt. Bola ňou fľaša s vodou, v ktorej sa sama kúpala. Napočudovanie sa výrobok do pár dní predal. Zdá sa, že so špecifickým druhom tovaru experimentovali aj ďalší.

Portál Šarm.sk informuje, že poľský výrobca piva prišiel s netradičným tovarom. Rozhodol sa, že bude predávať pivo s vôňou modelky. Konkrétne sa v drinku nachádza vaginálna kyselina mliečna. Okrem toho, že zákazník si vychutná samotný alkohol, sa vraj môže tešiť na rozprúdenie svojich tajných predstáv. Pocíti tak vášeň, túžbu, ženské krivky či zmyselnosť.

Zakladateľ firmy zdôraznil, že tento nápad nosil v hlave už 6 rokov. Pre efektívnejší predaj tohto piva vsadil aj na dokonalý marketing. Na etikete fľaše sa nachádza dvojica, ktorá sa nespútane oddáva sexuálnym radovánkam. Ak by ste mali záujem si ju kúpiť, stojí približne 6 eur.

Ako chutí?

Reflex cz. uvádza, že pivo s názvom The Order of Yoni  sa vyrábalo za prítomnosti gynekológov, ktorí mali na starosti odobrať a zaviesť potrebnú baktériu do piva. Mnoho Poliakov bolo ale ohľadom nezávadnosti piva skutočne skeptických. Nevedeli si predstaviť, žeby jeho ochutnávka nemala na ich zdravie žiaden negatívny dopad. Gynekológovia ale ubezpečujú, že celý proces výroby je absolútne hygienický, takže sa zákazníci nemusia obávať žiadnej nákazy.

Všetky ženy bol vraj dôkladne vyšetrené. Jeden z prvých ľudí, ktorí ho ochutnali, bol Poliak menom Grzegorz Majewski. O pive tvrdí: „Ľudia ho zo zvedavosti vyskúšajú, ale nemyslím si, že ho milovníci piva budú bežne popíjať.”  Pri jeho výrobe sa zúčastnilo niekoľko žien. Jednou z nich bola aj česká modelka Alexandra Brendlová. Podľa nej je chuť piva až príliš sladká.

Pre zaujímavosť, vo videu sa dozviete, čo ešte má pivo spoločné s týmto ženským orgánom.

Zdroj titulnej foto: instagram.com/modelfair/lupulunaticos/

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií