fbpx
Plačková s krvavou tvárou! Čo sa jej stalo?

Plačková s krvavou tvárou! Čo sa jej stalo?

Zuzana Plačková ukázala krvavú tvár na svojom Instagrame.

Kontroverzná slovenská hviezdička a samozvaná kráľovná Instagramu, Zuzana Strausz Plačková, je známa predovšetkým vďaka svojmu vzhľadu a prejavu. Najnovšie šokovala svojich sledovateľov zábermi, na ktorých vidieť, že má zakrvavenú tvár.

Zdroj: Instagram/queen.plackova
Zdroj: Instagram/queen.plackova

Zuzana sa však s nikým nepobila a nemala ani žiadnu väčšiu nehodu. K poraneniu došlo v kontaktnej zoo Ranč pri Žiline, ktorý hviezdička navštívila. Vybrala sa k malým tigríčatám a práve pri hre s nimi ju jedno zo zvierat poškrabalo.

Zdroj: Instagram/queen.plackova

” Jedno bábätko z nich jak bolo pojašené má švaclo labkou po tvári a označkovalo si má aby som si ho pamätala 😂🙏 Nevadí nie každý deň má doskriabe tiger po tvári veď aj to je zážitok 😂😂😂 Zbožňujem ich strašne krásne sú ❤ “ napísala Zuzana k fotografii na Instragrame.

Zdroj: Instagram/queen.plackova

 

 

 

Zdroj: https://www.instagram.com/queen.plackova/

Foto: https://www.instagram.com/queen.plackova/

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Kanadská servírka zažila šok! Krvavá fotografia obletela svet, donútil ju k tomu manažér!
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.