fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Plačková sa znova chvastá: Čo na to mladí Slováci?

Máte tip? napíšte nám mailom

Nedávno Zuzana Plačková šokovala svojim vyjadrením na adresu Slovákov, ktorí posielajú finančnú pomoc Austrálii. Dnes na svojom instagramovom účte úraduje s insta story, v ktorej sa prehrabáva vo svojich prehnane drahých veciach, samozrejme, úplnou “náhodou”. 

Zuzana nás nikdy neprestane baviť

Kontroverzná osoba tejto instagramovej celebrity leží mnohým ľuďom v žalúdku, no musíme si priznať, že možno i to je dôvod, pre ktorý si na jej profil kliknú. Nech už to je akokoľvek, Zuzanin podrezaný jazyk a napichané pery na Slovákov fungujú. 

https://www.instagram.com/p/B7TDNS7HDIS/

Čo si jej story myslia mladí Slováci?

„Ona je trápna. Strašne trápna. Ale či si na jej insta kliknem? Jasné, aspoň sa mám s kamoškami na čom smiať.” píše Tereza K.

„No, aby sa nepos*ala z tých vecí. Maximálne sa pretŕča, lezie mi to na nervy, neznášam taký typ žien. A nie, nesledujem ju často, ale občas na niečo kliknem a mám dosť na celý mesiac.” píše Dominika B.

„Ja mám Zuzku rada, je to síce tlčhuba, ale má srdce na správnom mieste. Mám pocit, že jej veľa ľudí závidí a to platí aj o tých veciach. Keď na ne má, prečo by ich neukázala? Keby som také mala, aj ja by som sa nimi pochválila.” píše Katarína Z.

„Všetci na ňu nakladajú, ale zároveň ju všetci sledujú. O čom to teda potom je?Závidia jej. A čo sa týka tých vecí, nech si každý robí čo chce.” píše Monika B.

„Tuším ste to raz aj mali vo svojom článku a stotožňujem sa s tým – Plačková je jednoducho merítkom toho, ako nízko sme ako národ klesli. Kde sme, keď takúto osobu nazývame celebritou? A jej handry ma vôbec nezaujímajú, ja mám na sebe gate za 7 eur a neriešim.” píše Michal K.

„Podľa mňa sa predvádza a dosť. Je strašne smutné, že kopec mojich známych si myslí, že sa dostane do výslnia a obľuby iných ľudí práve tým, že ju budú napodobňovať. Dávajú si zvýrazniť pery, nalepia si obočie, urobiť silikóny, nakúpia si drahé oblečenie, na ktoré nemajú. Smutné.” píše Anna K.

Prečítajte si tiež:

Zuzana Plačková: „Slováci, posielate peniaze Austrálii ako skur*ené ovce!”

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií