fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Po nahlásení bomby na súde v Skalici preverovali všetky na Slovensku

Keďže v emailovej správe nebolo uvedené presné sídlo súdu, skalickí policajti kontaktovali cez operačné stredisko všetky krajské riaditeľstvá v rámci Slovenska.

Máte tip? napíšte nám mailom

31.3.2023 (SITA.sk) – Polícia v Skalici prijala v piatok predpoludním informáciu o výhražnej správe, v ktorej bola okrem iného aj hrozba bombou na súde.

Keďže v emailovej správe nebolo uvedené presné sídlo súdu, skalickí policajti kontaktovali cez operačné stredisko všetky krajské riaditeľstvá v rámci Slovenska a požiadali ich o vykonanie previerok v objektoch okresných a krajských súdov.

„Od 12:00 zabezpečujú policajti pyrotechnické prehliadky, ktoré už boli v niektorých mestách ukončené s negatívnym výsledkom. Skalický vyšetrovateľ preveruje nahlásený skutok s podozrením na šírenie poplašnej správy,“ informovala trnavská polícia.

Právna kvalifikácia bude stanovená alebo doplnená po preverení všetkých okolností celého prípadu.

Viac k témam: Bombový poplach
Zdroj: SITA.sk – Po nahlásení bomby na súde v Skalici preverovali všetky na Slovensku © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií