Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Počas relácie O 5 minút 12 stiahli Dankovi a Šimečkovi zvuk v mikrofónoch, diskusia prerástla do osobných útokov (video)

Šéf národniarov útočil na otca svojho politického oponenta Šimečku.

12.11.2023 (SITA.sk) – Počas relácie O 5 minút 12 stiahli predsedovi Slovenskej národnej strany (SNS) Andrejovi Dankovi a predsedovi hnutia Progresívne Slovensko (PS) Michalovi Šimečkovi zvuk v mikrofónoch.

Viac o téme: Ficova vláda (koalícia Smer-SD, Hlas-SD a SNS)

Diskusia sa vyostrila a prerástla aj do osobných útokov. Šéf národniarov útočil na otca svojho politického oponenta Šimečku, rovnako kritizoval i Denník N a novinárov niektorých médií. Šimečka mu to oplatil otázkou, či jeho (Dankov) otec nebol „mečiarovský privatizér“.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Ficova vláda 2023 – 2027 (koalícia Smer-SD Hlas-SD SNS), O 5 minút 12, Predseda hnutia Progresívne Slovensko, Predseda Slovenskej národnej strany (SNS)
Zdroj: SITA.sk – Počas relácie O 5 minút 12 stiahli Dankovi a Šimečkovi zvuk v mikrofónoch, diskusia prerástla do osobných útokov (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií