fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Počet obetí zosuvu pôdy v malajzijskom kempe stúpol na 24, záchranári ďalej pátrajú po nezvestných

V kempe na organickej farme v Batang Kali, asi 50 kilometrov severne od Kuala Lumpur, bolo v čase incidentu podľa polície asi 94 ľudí.

Máte tip? napíšte nám mailom

17.12.2022 (Webnoviny.sk) – Počet obetí piatkového zosuvu pôdy v turistickom kempe v Malajzii stúpol na 24 mŕtvych, pričom nezvestných naďalej zostáva deväť osôb. Najnovšími potvrdenými obeťami, ktoré našli v sobotu, sú žena a jej dve deti.

V kempe na organickej farme v Batang Kali, asi 50 kilometrov severne od Kuala Lumpur, bolo v čase incidentu podľa polície asi 94 Malajzijčanov.

Podľa úradov kemp ostatné dva roky funguje nelegálne. Prevádzkovateľovi v prípade dokázania viny hrozí až trojročné väzenie a peňažný trest.

Viac k témam: Zosuv pôdy
Zdroj: Webnoviny.sk – Počet obetí zosuvu pôdy v malajzijskom kempe stúpol na 24, záchranári ďalej pátrajú po nezvestných © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií