Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Počítame s vami, napísal na adresu Fica prominentný ruský bloger a skritizoval Čaputovú

Ruský vojenský bloger okrem vyjadrenia podpory Ficovi kritizoval Zuzanu Čaputovú a obvinil NATO zo zasahovania do predvolebnej kampane na Slovensku.

9.6.2023 (SITA.sk) – Moskva sa v súvislosti s vývojom politickej situácie na Slovensku spolieha na expremiéra Roberta Fica. Takto sa na Telegrame vyjadril prominentný ruský propagandista s pseudonymom Rybar.

Ruský vojenský bloger okrem vyjadrenia podpory Ficovi kritizoval prezidentku Zuzanu Čaputovú a obvinil Organizáciu Severoatlantickej zmluvy (NATO) zo zasahovania do predvolebnej kampane na Slovensku.

Ponúkol taktiež dezinformácie súvisiace s americkým finančníkom a filantropom židovského pôvodu Georgeom Sorosom. V závere príspevku Rybar napísal odkaz slovenskému opozičnému politikovi, keď uviedol: „Počítame s vami, pán Fico.“

Viac k témam: Predčasné voľby na Slovensku 2023, Predseda strany Smer-SD
Zdroj: SITA.sk – Počítame s vami, napísal na adresu Fica prominentný ruský bloger a skritizoval Čaputovú © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií