fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Počuli ste už o Majstrovstvách v toboganovaní? Môžete sa na nich zúčastniť aj VY!

Máte tip? napíšte nám mailom

Súťaží sa už vo všeličom, tak prečo nie aj v šmýkaní sa po tobogane. Nezáleží na tom, či ste malý alebo veľký, mladý či starý. Zažijete kopec zábavy a ešte aj môžete niečo pekné vyhrať. 

Na tohtoročných amatérskych majstrovstvách Slovenska v toboganovaní sa v seneckom akvaparku zúčastnilo 59 pretekárov. Medzi nimi boli i dvaja súťažiaci, ktorí pricestovali až  z Anglicka.

Na jubilejnom 10. ročníku podujatia súťažili pretekári v troch kategóriách – juniori bez ohľadu na pohlavie, ženy a muži.

Najrýchlejší čas na 103 metrov dlhom tobogane zaznamenal Marek Dugovič zo Šenkvíc. “Časom 11,8 sekundy nielenže obhájil svoje minuloročné prvenstvo, ale prekonal aj doterajší slovenský rekord,” informovala marketingová manažérka akvaparku Katarína Blahútová.

Tak čo, trúfnete si ho v budúcom ročníku poraziť?

Marek obhájil svoje prvenstvo už po druhý krát
Svojím vynikajúcim časom prekonal aj doterajší celoslovenský rekord

 

Zdroj / Foto: https://mysenec.sme.sk/g/100557/majstrovstva-slovenska-v-toboganovani?ref=https%253A%252F%252Fmytrnava.sme.sk%252Fc%252F20885961%252Fna-majstrovstvach-slovenska-v-toboganovani-padol-novy-rekord.html&photo=p3492772

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií