fbpx
Počuli ste už o Majstrovstvách v toboganovaní? Môžete sa na nich zúčastniť aj VY!

Počuli ste už o Majstrovstvách v toboganovaní? Môžete sa na nich zúčastniť aj VY!

Súťaží sa už vo všeličom, tak prečo nie aj v šmýkaní sa po tobogane. Nezáleží na tom, či ste malý alebo veľký, mladý či starý. Zažijete kopec zábavy a ešte aj môžete niečo pekné vyhrať. 

Na tohtoročných amatérskych majstrovstvách Slovenska v toboganovaní sa v seneckom akvaparku zúčastnilo 59 pretekárov. Medzi nimi boli i dvaja súťažiaci, ktorí pricestovali až  z Anglicka.

Na jubilejnom 10. ročníku podujatia súťažili pretekári v troch kategóriách – juniori bez ohľadu na pohlavie, ženy a muži.

Najrýchlejší čas na 103 metrov dlhom tobogane zaznamenal Marek Dugovič zo Šenkvíc. “Časom 11,8 sekundy nielenže obhájil svoje minuloročné prvenstvo, ale prekonal aj doterajší slovenský rekord,” informovala marketingová manažérka akvaparku Katarína Blahútová.

Tak čo, trúfnete si ho v budúcom ročníku poraziť?

Marek obhájil svoje prvenstvo už po druhý krát
Svojím vynikajúcim časom prekonal aj doterajší celoslovenský rekord

 

Zdroj / Foto: https://mysenec.sme.sk/g/100557/majstrovstva-slovenska-v-toboganovani?ref=https%253A%252F%252Fmytrnava.sme.sk%252Fc%252F20885961%252Fna-majstrovstvach-slovenska-v-toboganovani-padol-novy-rekord.html&photo=p3492772

 

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  POZOR! Voda v obľúbenom Aquaparku nespĺňa hygieniecké normy. Čo nám hrozí?
Google+ Linkedin

Umenie mlčať je ťažšie ako schopnosť hovoriť. Mnohí hovoria, lebo nevedia mlčať a mnohí mlčia, lebo nevedia čo povedať. Dať slová na papier umožní neumlčať vypovedané, alebo vypovedať umlčané. Napísané dáva možnosť oživiť premlčané a zvýrazniť nevypovedané. Práve pre to píšem. :)