Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Podgurážený vodič narazil v Košiciach do stojanu na čerpacej stanici, pri dychovej skúške nafúkal 1,6 promile alkoholu

Vodič Škody Superb sa pravdepodobne dostatočne nevenoval šoférovaniu a po vjazde na jednu z čerpacích staníc vrazil do stojanu.

10.6.2024 (SITA.sk) – Podgurážený vodič narazil do stojanu na čerpanie pohonných hmôt na benzínke.

Nehoda sa stala v sobotu 8. júna na Moldavskej ulici v Košiciach v skorých ranných hodinách, keď sa vodič Škody Superb pravdepodobne dostatočne nevenoval šoférovaniu a po vjazde na jednu z čerpacích staníc vrazil do stojanu.

Ako ďalej informovalo krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Košiciach, vodič pri dychovej skúške nafúkal 1,6 promile alkoholu.

„Vodič podľa predbežnej lekárskej správy utrpel ľahké zranenia a neminulo ho obvinenie z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky,“ uzavrela polícia.

Viac k témam: Alkohol za volantom
Zdroj: SITA.sk – Podgurážený vodič narazil v Košiciach do stojanu na čerpacej stanici, pri dychovej skúške nafúkal 1,6 promile alkoholu © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií