fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Podľa týždenníka People je najkrajšou ženou na svete Jennifer Aniston

Máte tip? napíšte nám mailom

Už od roku 1990 zostavuje americký týždenník People zoznam 100 najkrajších ľudí na svete. Na zozname sa objavilo už viacero zvučných mien známych herečiek i speváčiek, ako napríklad Julia Roberts, Nicole Kidman či Angelina Jolie. Všetkým spomenutým dámam už bol udelený titul najkrajšej ženy na svete.

Tohtoročnou víťazkou a najkrajšou ženou na svete sa stala bývala hviezda známeho seriálu Priatelia, Jennifer Aniston. Táto 47-ročná talentovaná herečka z Californie zdedila podľa všetkého krásu a herecké nadanie po svojej mame Nancy, ktorá bola taktiež herečka, ale venovala sa aj modelingu. Jej otec John pôsobil ako producent, a tak sa Jennifer už od malička pohybovala vo svete šoubiznisu. Zaujímavosťou je, že Jennifer zaujímalo okrem herectva aj maľovanie. Jedna z jej malieb bola dokonca vystavená v new yorskom metropolitan Museum of Art. Okrem iného študovala aj drámu, účinkovala na nebroadwayských hrách a pracovala ako čašníčka.

Veľkou hviezdou sa stala až v účinkovaní v seriáli Priatelia, kde si zahrala postavu Rachel Greenovej. Neskôr prišli aj ďalšie filmy, napr. Ona, jedine ona; Lov na exmanželku; Skús ma rozosmiať; My sme Millerovci a mnoho ďalších.

Prečítajte si tiež:
Skúste sa zamilovať do svojho života. Obohatí vás to o tieto veci

Jennifer Aniston je známa aj tým, že v minulosti tvorila pár s Bradom Pittom. Aj napriek tomu, že tento vzťah nevyšiel, je Jennifer v súčasnosti šťastná. V roku 2012 sa zasnúbila s 44-ročným Justinom Therouxom a v roku 2015 sa zosobášili.

O tom, že je Jennifer Aniston úspešnou herečkou svedčí aj ocenenie Zlatý Glóbus, ktorý získala v roku 2003 za seriál Priatelia – Najlepšia herečka v seriáli.

Pri tejto príležitosti si pozrite spolu s nami zoznam najkrajších žien sveta za posledných 15 rokov, ktorý uverejnila stránke Bright Side. Ktorá je vaša favoritka? Komentujte 😉

Julia Roberts — v roku 2000, 2005 a 2010

Julia Roberts

Catherine Zeta-Jones — v roku 2001

Catherine Zeta-Jones

Nicole Kidman — v roku 2002

Nicole Kidman

Halle Berry — v roku 2003

Halle Berry

Jennifer Aniston — v roku 2004

Jennifer Aniston

Angelina Jolie — v roku 2006

Angelina Jolie

Drew Barrymore — v roku 2007

Drew Barrymore

Kate Hudson — v roku 2008

Kate Hudson

Christina Applegate — v roku 2009

Christina Applegate

Jennifer Lopez — v roku 2011

Jennifer Lopez

Beyoncé — v roku 2012

Beyoncé

Gwyneth Paltrow— v roku 2013

Gwyneth Paltrow

Lupita Nyong’o — v roku 2014

Lupita Nyong’o

Sandra Bullock — v roku 2015

Sandra Bullock

Jennifer Aniston — v roku 2016

Jennifer Aniston2016

Zdroj: www.csfd.cz; brightside.me

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií